Bank BPH

3.6Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Bank BPH

Bank BPH S.A. obecny na polskim rynku od ponad 25 lat jest nowoczesną instytucją finansową oferującą swoje produkty i usługi Klientom indywidualnym, małym i średnim przedsiębiorstwom oraz Klientom korporacyjnym. W naszej codziennej pracy kierujemy się zasadami fair play. Chcemy być postrzegani jako bank nr 1 pod względem zaufania i fair play w stosunku do klientów, pracowników, interesariuszy i społeczności, wśród których działamy.


Jeżeli cechuje Cię: pasja do działania, motywacja do osiągania wyników, samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań, chęć rozwoju kompetencji i wiedzy, umiejętność odnalezienia się w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu to oznacza, że czekamy właśnie na Ciebie!


Zapoznaj się z naszymi aktualnymi ofertami pracy i programów stażowych w centrali (Kraków, Gdańsk, Warszawa) i w sieci oddziałów w Polsce.

Więcej informacji: www.bph.pl, e-mail: [email protected]
Nowe OpinieDodaj

3.8

Bardzo dobry bank

2016-12-02
anonimowo
Odeszłam stamtąd zanim na dobre zaczęły się zmiany. Moja opinia może być przestarzała w stosunku do tego co się teraz dzieje z BPH. Wtedy należał do bardzo dobrych banków jeżeli spojrzy się na warunki pracy. Łącznie z premiami udawało się uzyskać wysokie wynagrodzenia. Częściowo zależne od wkładu pracy, ale kto się nie stara ten nie ma. Szkolenia przydały się nawet później w kolejnej już pracy. Ludzi zapamiętałam jako super zespół. Odeszłam wtedy z powodu ograniczenia rozwoju i dlatego, że inny pracodawca zaproponował mi lepsze wynagrodzenie.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Doradca Klienta (Praca)

2016-09-27
Branża: SprzedażMiejsce: GdańskTermin rozmowy: 8.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz