Logo ArcelorMittal Business Center of Excellence
+ Dodaj opinię

ArcelorMittal Business Center of Excellence

Czy to Twoja firma?
Finanse / Bankowość, Human Resources, Inne, Internet / IT / Nowe Technologie
ArcelorMittal Business Center of Excellence (BCoE) to nowoczesne centrum usług wspólnych dla Grupy ArcelorMittal - lidera w branży hutniczej i wydobywczej na świecie. Głównym zadaniem BCoE jest dostarczanie usług i rozwiązań z obszaru księgowości, IT, wsparcia zakupów oraz kadr i płac. Do klientów firmy należy ponad 300 spółek na terenie 8 krajów Europy. Usługi dostarczane są w 9 językach. Siedziba BCoE znajduje się w Dąbrowie Górniczej. Obecnie zatrudnia ponad 600 specjalistów.

Rozmowy kwalifikacyjne w ArcelorMittal Business Center of Excellence

(2)

Przeczytaj relacje z rozmów kwalifikacyjnych osób, które aplikowały do tej firmy

2 relacji z rozmów
100%
0%
0%
+Dodaj relację
Pokaż:
od najnowszych

Tylko wiarygodne relacje z rozmów kwalifikacyjnych. Nie pozwalamy pracodawcom na ich modyfikowanie.

Aplikowałeś na: Konsultant SAP

Rekrutacja odbyła się:czerwiec 2016, Kraków

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 2

Moje relacja:

Część 1 - rozmowa wstępna - moja motywacja do pracy, studia, dyspozycyjność, czego chce się nauczyć i gdzie wcześniej pracowałem Część 2 - testy - z angielskiego i dotyczący predyspozycji zawodowych - ciężko mówić o poziomie trudności w takim przypadku, jedynie przy angielskim mogę powiedzieć, że jak dla mnie nie był trudny Część 3 - rozmowa z szefem działu - pytania o motywację, oczekiwania, czas na zadanie własnych pytań, dużo informacji o tym co oni proponują czego się można spodziewać jak wygląda praca

Rozwiń
Data dodania: 07.07.2016

Aplikowałeś na: Informatyk

Rekrutacja odbyła się:lipiec 2015, Dąbrowa Górnicza

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 3

Moje relacja:

Do ArcelorMittal startowałam dość dawno, bo w lipcu 2015 roku. Z tego, co pamiętam, aplikowałam przez ich stronę internetową (o firmie w ogóle dowiedziałam się od kolegi). Chyba spodobało im się moje CV i w miarę szybko zaprosili mnie na rozmowę kwalifikacyjną. Jeszcze wtedy nie wiedziałam, że będzie to jedna z dwóch rozmów, ale tak później było. Na pierwszej podstawowym tematem było doświadczenie, a zwłaszcza prowadzone przeze mnie do tej pory projekty. Trochę odpowiadałam też o swoich studiach i zainteresowaniach związanych z pracą. Do wypełnienia dostałam testy, jeden dotyczący znajomości języka angielskiego, drugi opierający się chyba na ocenie moich predyspozycji do tego zawodu (taki bardziej psychologiczny). Drugą rozmowę, która odbyła się później, prowadził manager działu. Jak to zwykle na takim etapie rekrutacji bywa, pytał o oczekiwania finansowe i inne takie techniczne sprawy. Sam też mówił o ich możliwościach jako firmy. Według mnie wszystko, czego można oczekiwać od dobrego procesu rekrutacji zostało spełnione.

Rozwiń
Data dodania: 08.12.2015