ArcelorMittal Business Center of Excellence

Finanse / Ekonomia, Human Resources, Nowe technologie / IT

O ArcelorMittal Business Center of Excellence

Business Center of Excellence (BCoE)* to centrum usług wspólnych dla Grupy ArcelorMittal – światowego lidera w branży hutniczej i wydobywczej. BCoE świadczy usługi w zakresie księgowości, IT, wsparcia zakupów oraz kadr i płac. Naszym klientom – prawie 300 spółkom z ośmiu krajów Europy – dostarczamy swoje usługi w językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, niderlandzkim, czeskim, rumuńskim i polskim. BCoE posiada oddziały w Dąbrowie Górniczej (Polska), Rumunia (Galati) oraz krajowe centra zlokalizowane w Beneluksie, Francji, Niemczech i Hiszpanii. Obecnie zatrudniamy ponad 400 najlepszych specjalistów. Aby stawić czoła wyzwaniom zmieniającego się świata, dążymy do dostarczania usług na najwyższym poziomie.

Dlaczego warto z nami pracować?

Dołączając do nas masz możliwość zdobycia nie tylko ciekawego doświadczenia, ale także praktycznych umiejętności i cennej wiedzy, wykorzystując w pracy najnowocześniejsze narzędzia. Otworzymy przed Tobą szerokie perspektywy rozwoju, a to wszystko w miłej i pozytywnej atmosferze!

Pracownikom oferujemy bogaty pakiet socjalny oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki szkoleniom – specjalistycznym, językowym oraz z zakresu rozwoju osobistego. Dla studentów przygotowaliśmy program płatnych praktyk, pełnych wyzwań i ambitnych zadań. Osobom studiującym w trybie dziennym dostosowujemy harmonogram pracy do zajęć na uczelni. Po okresie praktyk istnieje możliwość zatrudnienia osób, które najlepiej wywiązały się ze swoich obowiązków.

Kogo szukamy?

Poszukujemy studentów i absolwentów studiów z zakresu finansów i rachunkowości, informatyki, zarządzania, ekonomii oraz języków obcych. Ponadto, w Business Center of Excellence cenimy również motywację i chęć rozwoju, umiejętność pracy zespołowej oraz otwartość.

Jak wygląda proces rekrutacji?

Proces rekrutacyjny w BCoE ma na celu wyłonienie najlepszych pracowników oraz praktykantów. Składa się z trzech etapów, jakimi są:

 • przesłanie aplikacji
 • selekcja kandydatów
 • testy merytoryczne i weryfikacja języków oraz rozmowa kwalifikacyjna z pracownikiem działu HR oraz liderem.

Ze względu na ciągły rozwój naszego Centrum i liczne projekty rekrutacja trwa przez cały rok!

Dołącz do zespołu profesjonalistów Business Center of Excellence i rozpocznij swoją karierę przesyłając dokumenty aplikacyjne na adres [email protected] lub aplikuj online na bcoe.arcelormittal.com.


Business Center of Excellence (BCoE)* – poprzednio ArcelorMittal Shared Service Centre Europe.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ok firma

anonimowo
Ok firma o ile komuś nie przeszkadza umowa na czas określony, różne sytuacje wpływające negatywnie na atmosferę i brak szkoleń pracowniczych.

Innych zarzutów w stosunku do nich nie mam. Inne rzeczy naprawdę działały. Na przykład firma starała się pod względem benefitów i wynagrodzeń. Miała normalne podejście do godzin pracy, dbała o atmosferę, zapewniała bogate doświadczenie. Ludzie się ewidentnie lubili, nawet lokalizacja nie stanowiła problemu skoro był dojazd za darmo zapewniony. Jak ktoś zechce marudzić na coś innego to zapewne sobie coś znajdzie zawsze się zdarzy jakaś maruda, której nic nie odpowiada. Żadna nowość
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
 • Prywatna opieka medyczna
 • Kursy / konferencje
 • Narzędzia pracy
 • Bony / bilety / zniżki
 • Elastyczny czas pracy
 • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Konsultant SAP (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 6.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
 • Testy specjalistyczne
 • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
 • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Część 1 - rozmowa wstępna - moja motywacja do pracy, studia, dyspozycyjność, czego chce się nauczyć i gdzie wcześniej pracowałem

Część 2 - testy - z angielskiego i dotyczący predyspozycji zawodowych - ciężko mówić o poziomie trudności w takim przypadku, jedynie przy angielskim mogę powiedzieć, że jak dla mnie nie był trudny

Część 3 - rozmowa z szefem działu - pytania o motywację, oczekiwania, czas na zadanie własnych pytań, dużo informacji o tym co oni proponują czego się można spodziewać jak wygląda praca