Apator Powogaz S.A.

Badania i Rozwój, Inżynieria / Konstrukcje, Kontrola Jakości, Przemysł / Produkcja, Instalacja / Utrzymanie / Serwis

O Apator Powogaz S.A.

Apator Powogaz S.A. jest jednym z największych producentów wodomierzy i ciepłomierzy w Polsce oraz w Europie. Jesteśmy częścią grupy Apator, skupiającej polskich producentów aparatury i systemów pomiarowych mediów takich jak: woda, ciepło, gaz i prąd. Marka Apator Powogaz S.A. znana jest za granicą. Nasze wyroby trafiają do krajów europejskich oraz do Australii, Bliskiego i Dalekiego Wschodu, Afryki oraz do obu Ameryk.

Siłą naszego przedsiębiorstwa są zaawansowane technologie, wysoka jakość produktów i usług oraz nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne. Apator Powogaz S.A. to miejsce w którym współpracują ze sobą oraz dzielą się swoją wiedzą pokolenia. Staramy się budować relacje oparte na otwartości, zaufaniu i szacunku. Cenimy umiejętność pracy w zespole oraz wysoką kulturę osobistą. Oferujemy możliwość zdobycia nowych umiejętności pod okiem doświadczonych specjalistów, wykorzystanie w praktyce wiedzy zdobytej na studiach oraz uczestnictwo w realizacji innowacyjnych projektów.

Na wysoko konkurencyjnym i specjalistycznym rynku nowoczesnych technologii, pracownicy stanowią kluczowe aktywa przedsiębiorstwa, dlatego wdrażamy narzędzia wspierające rozwój zatrudnionych osób, budując ich zaangażowanie, lojalność i motywację. Wspieramy organizacyjne i merytorycznie naszych pracowników od pierwszych dni zatrudnienia. Nasze priorytety to zapewnienie bezpiecznych warunków pracy oraz świetnej atmosfery.

Nowe OpinieDodaj

3.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Stabilna praca, ale sporo do poprawy

anonimowo
Dużo pracy, niska płaca. To tak w skrócie można podsumować. Z drugiej strony pracując w Apatorze mam poczucie stabilizacji, wiem, że to solidna, wiarygodna firma a nie takie nie wiadomo co. To dla mnie ogromny plus.

Poza tym fajnie wygląda kwestia godzin pracy. Do poprawki natomiast brak benefitów, nie mamy nawet najzwyklejszych multisportów, które gdzie indziej są standardem.

Podsumowując, to tragedii nie ma, ale z drugiej strony mogłoby być o wiele lepiej jakby ktoś spojrzał na tę strukturę i postanowił wprowadzić jakieś sensowne zmiany.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Doradca ds. techniczno-handlowych (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: ToruńTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Przesłałem apkę i czekałem na kontakt i dostałem zaproszenie na rozmowę. Na bardzo podobnych do siebie rozmowach juz parę razy byłem i wszystkie były w tym samym stylu jak ta. Przeważnie są bardzo na temat to znaczy o konkretach typu wykształcenie, rysunek techniczny, schematy i ich czytanie, uprawnienia, chęć do nauki, obsługa komputera. I do tego wszystkie ogólne rzeczy typu oczekiwania, okres wypowiedzenia, zarobki. Podobno robią dwie rozmowy ja byłem na jednej.