Alma Market

Sprzedaż, Zakupy

O Alma Market

Alma Market to spółka, która powstała w 1991 roku. Od 1994 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma zatrudnia obecnie prawie 3 tysiące pracowników. Zajmuje się przede wszystkim sprzedażą artykułów z branży FMCG w sklepach stacjonarnych i w sklepie on-line.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Można szybko awansować w tej pracy

anonimowo
Zanim się poszuka pracy to się trzeba zastanowić czego się oczekuje. Jak jasnej drogi awansu i szybkiej szansy na wybicie się to spokojnie można uderzać tutaj. Jak się skupia na dużej kasie to niekoniecznie zwłaszcza, że na początek pieniądze były średniawe. Czego w Almie brakowało to na bank szkoleń dla ludzi. Jak już ktoś się rozwija i wybija przydałoby się go wspomóc szkoleniami.

Nie brakowało za to fajnych ludzi z optymistycznym nastawieniem do wszystkiego. Ani tych ambitnych, którzy się starali jak najlepiej pracować. Wielki plus dla tej firmy za umowy o pracę dla pracowników. Teraz o to coraz trudniej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. Zakupów (Praca)

Branża: ZakupyMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Zaaplikowałem przez stronę internetową i miałem propozycję przyjścia na rozmowę. Na rozmowie jak to zawsze bywa odpowiadałem na pytania i mogłem zadać własne. W związku z charakterem pracy musiałem powiedzieć gdzie wcześniej pracowałem na podobnym stanowisku, jak tam wyglądały moje obowiązki, co się stało, że już nie pracuję. Wyjaśnili mi, że w tym zawodzie są często wyjazdy służbowe i czy mi to odpowiada i czy mam prawo jazdy. O negocjacjach i angielskim mówiłem sam. Przy niektórych rzeczach dopytywali, ale wszystko bez wrażenia takiego przepytywania.