Alma Market

Sprzedaż, Zakupy

O Alma Market

Alma Market to spółka, która powstała w 1991 roku. Od 1994 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma zatrudnia obecnie prawie 3 tysiące pracowników. Zajmuje się przede wszystkim sprzedażą artykułów z branży FMCG w sklepach stacjonarnych i w sklepie on-line.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Można szybko awansować w tej pracy

2016-08-15
anonimowo
Zanim się poszuka pracy to się trzeba zastanowić czego się oczekuje. Jak jasnej drogi awansu i szybkiej szansy na wybicie się to spokojnie można uderzać tutaj. Jak się skupia na dużej kasie to niekoniecznie zwłaszcza, że na początek pieniądze były średniawe. Czego w Almie brakowało to na bank szkoleń dla ludzi. Jak już ktoś się rozwija i wybija przydałoby się go wspomóc szkoleniami.

Nie brakowało za to fajnych ludzi z optymistycznym nastawieniem do wszystkiego. Ani tych ambitnych, którzy się starali jak najlepiej pracować. Wielki plus dla tej firmy za umowy o pracę dla pracowników. Teraz o to coraz trudniej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. Zakupów (Praca)

2016-12-03
Branża: ZakupyMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Zaaplikowałem przez stronę internetową i miałem propozycję przyjścia na rozmowę. Na rozmowie jak to zawsze bywa odpowiadałem na pytania i mogłem zadać własne. W związku z charakterem pracy musiałem powiedzieć gdzie wcześniej pracowałem na podobnym stanowisku, jak tam wyglądały moje obowiązki, co się stało, że już nie pracuję. Wyjaśnili mi, że w tym zawodzie są często wyjazdy służbowe i czy mi to odpowiada i czy mam prawo jazdy. O negocjacjach i angielskim mówiłem sam. Przy niektórych rzeczach dopytywali, ale wszystko bez wrażenia takiego przepytywania.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz