ABRA Meble

Sprzedaż, Zakupy

O ABRA Meble

Abra to jedna z największych sieci sklepów meblowych w Polsce. Posiada placówki na terenie całego kraju. Centrala spółki mieści się obecnie w Krakowie. Tam też w 1990 roku powstał pierwszy sklep należący do sieci. Na chwilę obecną Abra posiada 100 placówek handlowych, zlokalizowanych w 93 miastach Polski, ale firma planuje zwiększyć tę liczbę.

Dwukrotnie odznaczona Laurem Konsumenta firma stara się dopasować swoją ofertę do aktualnych potrzeb rynku. Swoim pracownikom oferuje stabilne zatrudnienie i możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kompetencji.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo przyzwoicie

2017-01-13
sprzedawca
Co było najfajniejsze... chyba atmosfera jak porównam do innych firm gdzie pracowałem. Potem zarobki, rzeczywiście elastyczne godziny pracy, grafik układany tak żeby na ile się dało każdy był zadowolony z przydzielonych godzin. Współpracownicy, którzy dali się lubić i sympatyczny kierownik nie robiący problemów.

Chciałbym jakby się dało żeby można było się rozwinąć w miarę możliwości i żeby był jaśniejszy podział obowiązków. Teraz pracuje w innym miejscu ale fajnie jakby firma na przyszłość myślała i o takich rzeczach.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Pracownik Techniczny (Praca)

2017-03-30
Branża: Praca FizycznaMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 6.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmowa była już bardzo dawno temu. Dobrze ją pamiętam bo to była moja pierwsza rozmowa rekrutacyjna. Chciałem między maturą a studiami sobie cokolwiek zarobić i może zostać w tej pracy na dłużej. Poszedłem na rozmowę tak kompletnie bez doświadczenia w temacie jedyne wcześniej pracowałem dorywczo to powiedziałem co robiłem. Powiedziałem wprost co bym chciał i co umiem. Kierownik potraktował mnie poważnie ale nie zadawał żadnych podchwytliwych pytań. Za specjalnie miło chyba też nie było ale to ciężko powiedzieć bo mnie stres zżerał.