Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

ABRA Meble

Sprzedaż, Zakupy

O ABRA Meble

Abra to jedna z największych sieci sklepów meblowych w Polsce. Posiada placówki na terenie całego kraju. Centrala spółki mieści się obecnie w Krakowie. Tam też w 1990 roku powstał pierwszy sklep należący do sieci. Na chwilę obecną Abra posiada 100 placówek handlowych, zlokalizowanych w 93 miastach Polski, ale firma planuje zwiększyć tę liczbę.

Dwukrotnie odznaczona Laurem Konsumenta firma stara się dopasować swoją ofertę do aktualnych potrzeb rynku. Swoim pracownikom oferuje stabilne zatrudnienie i możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kompetencji.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Przeciętnie, ale znośnie

anonimowo
Jak ktoś jest młody i niedoświadczony, a chce poznać czym jest praca w sprzedaży to polecam. Można podłapać trochę takiego podstawowego doświadczenia praktycznego, chociaż jak tam byłem to zdarzyło się też nawet jedno czy dwa szkolenia. A to i tak plus, bo nie wszędzie tak jest. Także nauczyć się tam trochę można, a do tego poznać fajnych ludzi. Przynajmniej w moim sklepie tacy byli i atmosfera była świetna. Żałuję tylko, że płacili tak mało i że nie było większych szans na jakiś awans. Po pewnym czasie chciałem się jednak rozwijać i iść dalej a nie stać w miejscu, a w Abra niestety nie było to możliwe.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Pracownik Techniczny (Praca)

Branża: Praca FizycznaMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 6.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmowa była już bardzo dawno temu. Dobrze ją pamiętam bo to była moja pierwsza rozmowa rekrutacyjna. Chciałem między maturą a studiami sobie cokolwiek zarobić i może zostać w tej pracy na dłużej. Poszedłem na rozmowę tak kompletnie bez doświadczenia w temacie jedyne wcześniej pracowałem dorywczo to powiedziałem co robiłem. Powiedziałem wprost co bym chciał i co umiem. Kierownik potraktował mnie poważnie ale nie zadawał żadnych podchwytliwych pytań. Za specjalnie miło chyba też nie było ale to ciężko powiedzieć bo mnie stres zżerał.