ABRA Meble

3.6Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O ABRA Meble

Abra to jedna z największych sieci sklepów meblowych w Polsce. Posiada placówki na terenie całego kraju. Centrala spółki mieści się obecnie w Krakowie. Tam też w 1990 roku powstał pierwszy sklep należący do sieci. Na chwilę obecną Abra posiada 100 placówek handlowych, zlokalizowanych w 93 miastach Polski, ale firma planuje zwiększyć tę liczbę.

Dwukrotnie odznaczona Laurem Konsumenta firma stara się dopasować swoją ofertę do aktualnych potrzeb rynku. Swoim pracownikom oferuje stabilne zatrudnienie i możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kompetencji.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Bardzo przyzwoicie

2017-01-13
sprzedawca
Co było najfajniejsze... chyba atmosfera jak porównam do innych firm gdzie pracowałem. Potem zarobki, rzeczywiście elastyczne godziny pracy, grafik układany tak żeby na ile się dało każdy był zadowolony z przydzielonych godzin. Współpracownicy, którzy dali się lubić i sympatyczny kierownik nie robiący problemów.

Chciałbym jakby się dało żeby można było się rozwinąć w miarę możliwości i żeby był jaśniejszy podział obowiązków. Teraz pracuje w innym miejscu ale fajnie jakby firma na przyszłość myślała i o takich rzeczach.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Pracownik Techniczny (Praca)

2017-03-30
Branża: Praca FizycznaMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 6.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz