ABRA Meble

Sprzedaż, Zakupy

O ABRA Meble

Abra to jedna z największych sieci sklepów meblowych w Polsce. Posiada placówki na terenie całego kraju. Centrala spółki mieści się obecnie w Krakowie. Tam też w 1990 roku powstał pierwszy sklep należący do sieci. Na chwilę obecną Abra posiada 100 placówek handlowych, zlokalizowanych w 93 miastach Polski, ale firma planuje zwiększyć tę liczbę.

Dwukrotnie odznaczona Laurem Konsumenta firma stara się dopasować swoją ofertę do aktualnych potrzeb rynku. Swoim pracownikom oferuje stabilne zatrudnienie i możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kompetencji.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo przyzwoicie

sprzedawca
Co było najfajniejsze... chyba atmosfera jak porównam do innych firm gdzie pracowałem. Potem zarobki, rzeczywiście elastyczne godziny pracy, grafik układany tak żeby na ile się dało każdy był zadowolony z przydzielonych godzin. Współpracownicy, którzy dali się lubić i sympatyczny kierownik nie robiący problemów.

Chciałbym jakby się dało żeby można było się rozwinąć w miarę możliwości i żeby był jaśniejszy podział obowiązków. Teraz pracuje w innym miejscu ale fajnie jakby firma na przyszłość myślała i o takich rzeczach.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Pracownik Techniczny (Praca)

Branża: Praca FizycznaMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 6.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmowa była już bardzo dawno temu. Dobrze ją pamiętam bo to była moja pierwsza rozmowa rekrutacyjna. Chciałem między maturą a studiami sobie cokolwiek zarobić i może zostać w tej pracy na dłużej. Poszedłem na rozmowę tak kompletnie bez doświadczenia w temacie jedyne wcześniej pracowałem dorywczo to powiedziałem co robiłem. Powiedziałem wprost co bym chciał i co umiem. Kierownik potraktował mnie poważnie ale nie zadawał żadnych podchwytliwych pytań. Za specjalnie miło chyba też nie było ale to ciężko powiedzieć bo mnie stres zżerał.