AB

Nowe technologie / IT, Sprzedaż

O AB

AB S.A. to jeden z największych dystrybutorów sprzętu IT, AGD, RTV, produktów związanych z telefonią oraz zabawek na terenie Środkowo-Wschodniej Europy. Firma powstała w 1990 roku jako jednoosobowa spółka. W 2015 roku AB S.A. zostało wyróżnione tytułem Dystrybutora Roku przyznawanym przez magazyn "CRN Polska".

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O.k.

anonimowo
Na początek dobre rzeczy które mnie spotkały w AB co mi się fajnie kojarzy do tej pory to będzie przyjemna atmosfera pensje na o.k. poziomie benefity pracownicze (ich mało ale zawsze cokolwiek dodatkowego jest fajnie postrzegane) elastyczne podejście i czas pracy zrozumienie potrzeb albo problemów pracownika i poznanie fajnych ludzi. Nie przypadło mi do gustu ile generowało się stresu jak zaczęło zalatywać korporacją i że rozwój w pewnym momencie się zatrzymywał i koniec nie dało się pójść dalej.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Analityk sprzedaży (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: MagniceTermin rozmowy: 9.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Moja rozmowa była ok. Siłą rzeczy pytają o bardzo dużo spraw. Najważniejsze chyba jest doświadczenie, bo na to poświęcili największą część rozmowy. Pytali między innymi gdzie pracowałem, przez jaki czas, co robiłem, czy w trakcie pracy musiałem korzystać z SQL, Accessa, Excela, VBA i na jakim poziomie je znam. Angielski sprawdzają w trakcie rozmowy właśnie po angielsku. Pytają też o to co wszędzie to znaczy od kiedy się może zacząć, ile się chce zarabiać i tym podobne rzeczy.