Praca - Programista.NET

Branża: Doradztwo / Konsulting, Nowe technologie / IT, Usługi Prawnicze
Dodano: 2017-03-14
Lokalizacja: Częstochowa
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Programista.NET

Miejsce pracy: Częstochowa

​Liczba wakatów : 3

Opis stanowiska:

Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania w środowisku Visual Studio .NET
  • Analiza funkcjonowania oraz poprawę błędów w istniejącym już oprogramowaniu
  • Przygotowywanie pakietów wdrożeniowych w ramach tworzonego i modyfikowanego oprogramowania
  • Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej tworzonego oraz rozwijanego oprogramowania
  • Przeglądanie i weryfikacja kodu pozostałych członków zespołu

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia pracy na terenie Częstochowy
  • Minimum 2 lata doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym pracę z dokumentacją techniczną
  • Doświadczenie w programowaniu obiektowym (OOP)
  • Bardzo dobra znajomość C#/.NET
  • Znajomość środowiska Visual Studio 2015 lub 2012/2013
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywaniu problemów pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość technologii Microsoft Azure
  • Znajomość ASP.NET Core, ASP.NET MVC, jQuery
  • Znajomość T-SQL, SQL Server 2012/2014
  • Znajomość WCF, WF, BizTalk Server
  • Znajomość zagadnień wielowątkowości
  • Znajomość Linq, Reactive Extensions
  • Znajomość TFS
  • Znajomość Unity/DI, unit testy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, w firmie o wysokich standardach i niekorporacyjnej atmosferze pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności
  • Możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacj

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysyłanie swoich aplikacji na adres [email protected] w tytule wpisując "Programista.NET".