Praca - Specjalista ds. Social Media

Branża: Obsługa Klienta / Call Center, Doradztwo / Konsulting, Marketing / Reklama / PR, Media / Sztuka / Rozrywka
Dodano: 2017-01-30
Lokalizacja: Poznań
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Specjalista ds. Social Media

Poszukujemy osoby:

  • Z doświadczeniem w prowadzeniu profili firmowych mediów społecznościowych (Facebook, Google+, Twitter, Instagram, Pinterest) oraz tworzeniu kampanii Facebook Ads,
  • Chcącej rozwijać swoje umiejętności w ciekawej i wciąż rozwijającej się branży social media,
  • Kreatywnej nastawionej na rozwój i ciągłe poszerzanie wiedzy z zakresu mediów społecznościowych,
  • Posiadającej ponadprzeciętne umiejętności copywriting,
  • Mogącej pracować także popołudniami i wieczorami (zdalnie),
  • Systematycznej i samodzielnej.

Wymagania:

  • Umiejętność planowania strategii działań social media dla różnych przedsiębiorstw,
  • Bardzo dobra znajomość portalu Facebook i Google+,
  • Lekkie pióro oraz bardzo dobra znajomość zasad poprawnej polszczyzny,
  • Kreatywność oraz umiejętność pisania na różne tematy,
  • Umiejętność znajdowania ciekawych tematów i tworzenia angażujących treści dla użytkowników portalu,
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie strategii działań social media dla naszych Klientów,
  • Poszukiwanie ciekawych tematów i tworzenie postów na potrzeby stron społecznościowych klientów,
  • Budowanie zaangażowania fanów oraz zarządzanie stronami klientów w portalach społecznościowych,
  • Analiza statystyk i tworzenie kampanii reklamowych Facebook Ads,
  • Tworzenie i przeprowadzanie konkursów na Facebooku,
  • Aktywne poszukiwanie rozwiązań mających na celu zwiększenie popularności fanpage,
  • Telefoniczny / mailowy / social mediowy / kontakt z klientem.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie w Poznaniu,
  • Pracę w biurze godzinach od 8.00 do 16.00,
  • Dostęp do branżowej prasy, książek,
  • Komfortowe miejsce pracy w nowoczesnym i klimatyzowanym biurze WebDoctor,
  • Dostęp do PlayStation i innych rozrywek na przerwach i po pracy,
  • Całodobowy dostęp do biura w dowolnej porze dnia i nocy,
  • Ekspres do kawy parzący: kawę, czekoladę, macchiato, cappuccino, herbatę… i wiele innych kombinacji ;)
  • Nowoczesną i uporządkowaną infrastrukturę wymiany informacji (intranet, TV do prezentacji w biurze, indywidualna profil w centrali telefonicznej),
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia poprzez udział w wielu ciekawych projektach,
  • Wewnętrzne szkolenia,
  • Możliwość pracy w młodym i pełnym pomysłów zespole specjalistów,
  • Możliwość zaprojektowania własnego wzoru koszulki firmowej,
  • Wiele sesji fotograficznych (przekonasz się sam),
  • Liczne szalone imprezy integracyjne.