Advanced Digital Broadcast

4.0Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Advanced Digital Broadcast

Advanced Digital Broadcast (ADB) to firma zajmująca się projektowaniem, produkowaniem oraz wdrażaniem rozwiązań umożliwiających dystrybucję płatnej telewizji i usług multimedialnych. Główna siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Szwajcarii, a jeden z ośrodków badawczych znajduje się w Polsce, w Zielonej Górze. Łączne zatrudnienie w ADB sięga około 900 pracowników.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Dobre miejsce gdzie można się rozwijać

2016-04-24
anonimowo
Firma, w której można się rozwijać, pracować z nowoczesnymi technologiami, przy tym dobrze zarabiać i dostawać jeszcze fajny pakiet bonusów - prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, lekcje angielskiego.

Oprócz tego czasem szkolenia tylko wydaje mi się, że za mało. Super atmosfera chyba najlepsza w jakiej do tej pory pracowałam.

Co mi się jeszcze podobało, że każdy wiedział co ma robić. Nie podobało mi się, że było stresująco i że każdy musiał skorzystać z dłuższej przerwy na obiad niewliczonej w godziny pracy.
Pokaż benefity i ocenę
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz