WebDoctor

Doradztwo / Konsulting, Marketing / Reklama / PR, Internet / E-commerce

O WebDoctor

WebDoctor to agencja interaktywna działająca na rynku od 9 lat. Firma pracowała już dla około tysiąca klientów, w tym między innymi dla takich marek, jak Osram, Aviva, Wykop.pl, Media Expert czy Curver. Siedziba WebDoctor znajduje się w Poznaniu.

Nowe OpinieDodaj

4.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca prawie bez wad

anonimowo
Z tego co widzę po opiniach tutaj wszyscy o tej firmie myślimy podobnie. Ciężko się było czegokolwiek przyczepić za to pozytywnych stron było bardzo dużo. Tak jak tu już zostało powiedziane szansa na rozwój, integracje, ludzie, wynagrodzenia, atmosfera - super.

Ja od siebie dodam szkolenia, szansę na awansowanie dla najlepszych i szkolenia. Wychodzi prawie praca marzeń. Tak jak osoba z innej opinii polecam, bo warto zobaczyć jak się pracuje u naprawdę fajnego pracodawcy
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Telemarketer ds. usług internetowych (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 5.2012
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

No muszę przyznać, że moja rozmowa to miała miejsce już całe wieki temu. Na pewno po takim czasie sobie nie przypomnę bardzo dokładnie jak wszystko wyglądało. Cokolwiek podpowiedzieć mogę :)

W tamtym czasie rekrutacja to była wyłącznie rozmowa. Pamiętam miłą atmosferę i pytania na pewno o doświadczenie i dykcję. Pierwszy raz tam u nich się spotkałam z konkretnymi informacjami na temat firmy, pracy itp. dlatego pewnie do teraz to pamiętam.

Na koniec wyszło tak, że pracy nie dostałam, więc o tym czy warunki przedstawione na rozmowie się sprawdzają w praktyce nic nie mogę powiedzieć.