ZPUE

Przemysł / Produkcja, Energetyka / Surowce

O ZPUE

Grupa Kapitałowa ZPUE zajmuje się m.in. sprzedażą urządzeń i materiałów służących do budowy sieci elektroenergetycznych, wytwarzaniem rozdzielnic, szaf sterowniczych, mostów szynowych, a także baterii kondensatorów. Przedsiębiorstwo istnieje na rynku od 1988 roku - obecnie zarządza sześcioma zakładami produkcyjnymi oraz całą siecią biur techniczno-handlowych.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Szansa dla młodych ludzi bez doświadczenia

2016-03-16
Technolog
A dla mnie to fajna okazja, żeby zdobyć doświadczenie. Nasza firma oferuje fajne warunki, więc nie mam na co narzekać. Atmosfera jest super, godziny standardowe, wiem, że w razie potrzeby mogę liczyć na wsparcie współpracowników albo zwierzchników, wiec to jest super rzecz.

Poza tym jest jedna rzecz, która mi się nie podoba, a to są niskie stawki. Coś za coś niestety. Mam nadzieję, że ta rzecz jeszcze się poprawi, bo poza tym jest super, projekty ciekawe no i przede wszystkim doświadczenie i wiedza. Dla młodych ludzi to jest najważniejsze.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Operator wózka widłowego (Praca)

2016-05-14
Branża: Praca FizycznaMiejsce: WłoszczowaTermin rozmowy: 6.2014
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Inne
Ogólny komentarz

Wiadomo, że jak ktoś chce się dostać na operatora wózka widłowego to go nie będą pytać o doświadczenie. Ja to wtedy szukałem czegoś żeby sobie dorobić na studiach i żeby to nie była praca w sklepie. Tzn. dokładnie to na wakacje między studiami. Taka praca wydawała się idealna, bo jeszcze miałem super dojazd. Z tego co pamiętam, bo trochę czasu już minęło to mnie tylko pytali jakie mam doświadczenie, ile chce zarobić i czemu taka praca skoro studiuję. Oprócz tego jeszcze ten cały szef mi mówił co tu będę robił. W porządku tyle mogę powiedzieć.