ZPUE

3.7Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O ZPUE

Grupa Kapitałowa ZPUE zajmuje się m.in. sprzedażą urządzeń i materiałów służących do budowy sieci elektroenergetycznych, wytwarzaniem rozdzielnic, szaf sterowniczych, mostów szynowych, a także baterii kondensatorów. Przedsiębiorstwo istnieje na rynku od 1988 roku - obecnie zarządza sześcioma zakładami produkcyjnymi oraz całą siecią biur techniczno-handlowych.

Nowe OpinieDodaj

3.4

Szansa dla młodych ludzi bez doświadczenia

2016-03-16
Technolog
A dla mnie to fajna okazja, żeby zdobyć doświadczenie. Nasza firma oferuje fajne warunki, więc nie mam na co narzekać. Atmosfera jest super, godziny standardowe, wiem, że w razie potrzeby mogę liczyć na wsparcie współpracowników albo zwierzchników, wiec to jest super rzecz.

Poza tym jest jedna rzecz, która mi się nie podoba, a to są niskie stawki. Coś za coś niestety. Mam nadzieję, że ta rzecz jeszcze się poprawi, bo poza tym jest super, projekty ciekawe no i przede wszystkim doświadczenie i wiedza. Dla młodych ludzi to jest najważniejsze.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Operator wózka widłowego (Praca)

2016-05-14
Branża: Praca FizycznaMiejsce: WłoszczowaTermin rozmowy: 6.2014
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz