Xerox

Księgowość / Audyt / Podatki

O Xerox

Centrum Xerox w Łodzi świadczy usługi z zakresu outsourcingu procesów biznesowych BPO. Zatrudniamy księgowych oraz specjalistów ds. obsługi klienta. Z nami możesz spełnić marzenie o interesującej i satysfakcjonującej pracy w międzynarodowym środowisku.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo rozwijająco!

2016-12-16
Stażysta
Bardzo się cieszę, że udało mi się dostać na staż do Xeroxa. Tamten staż otworzył mi wtedy wiele drzwi, przy okazji oczy, że chcę rzeczywiście tak pracować. W Xeroxie wszystko było na plus. Extra atmosfera, wspaniali ludzie, ilość i jakość nauki, poczucie integrowania się z zespołem - ani na chwilę nie zostawili mnie samej sobie. Wręcz przeciwnie zintegrowaliśmy się i to mocno. Czuło się, że ludzie pracujący na stałe są zadowoleni ze swojej pracy. Coś takiego bardzo odbija się na atmosferze - to już wiem akurat przez obecne doświadczenie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Accounting Service Desk Associate (Praca)

  2017-01-31
  Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 12.2016
  Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Inne
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Rekrutacja składała się dokładnie mówiąc z 2 etapów : nr 1 czyli rozmowa telefoniczna i nr 2 czyli rozmowa w biurze. Na co warto zwrócić uwagę: na to, żeby się jak najlepiej wysławiać i nie stresować. Ja się zestresowałam przy mówieniu po angielsku zupełnie nie wiem dlaczego bo zawsze sobie dobrze radziłam z językami. Może to dlatego, że to pierwsza taka kwalifikacja. Pytań nie ma co się obawiać jedyne konkretniejsze jakie mnie spotkały dotyczyły poziomu znajomości excela i worda. Inne rzeczy np oczekiwania, cele zawodowe itp ja uznaje za te luźniejsze pytania. Takie też jak najbardziej były.