Xerox

Księgowość / Audyt / Podatki

O Xerox

Centrum Xerox w Łodzi świadczy usługi z zakresu outsourcingu procesów biznesowych BPO. Zatrudniamy księgowych oraz specjalistów ds. obsługi klienta. Z nami możesz spełnić marzenie o interesującej i satysfakcjonującej pracy w międzynarodowym środowisku.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo rozwijająco!

Stażysta
Bardzo się cieszę, że udało mi się dostać na staż do Xeroxa. Tamten staż otworzył mi wtedy wiele drzwi, przy okazji oczy, że chcę rzeczywiście tak pracować. W Xeroxie wszystko było na plus. Extra atmosfera, wspaniali ludzie, ilość i jakość nauki, poczucie integrowania się z zespołem - ani na chwilę nie zostawili mnie samej sobie. Wręcz przeciwnie zintegrowaliśmy się i to mocno. Czuło się, że ludzie pracujący na stałe są zadowoleni ze swojej pracy. Coś takiego bardzo odbija się na atmosferze - to już wiem akurat przez obecne doświadczenie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Accounting Service Desk Associate (Praca)

  Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 12.2016
  Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Inne
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Rekrutacja składała się dokładnie mówiąc z 2 etapów : nr 1 czyli rozmowa telefoniczna i nr 2 czyli rozmowa w biurze. Na co warto zwrócić uwagę: na to, żeby się jak najlepiej wysławiać i nie stresować. Ja się zestresowałam przy mówieniu po angielsku zupełnie nie wiem dlaczego bo zawsze sobie dobrze radziłam z językami. Może to dlatego, że to pierwsza taka kwalifikacja. Pytań nie ma co się obawiać jedyne konkretniejsze jakie mnie spotkały dotyczyły poziomu znajomości excela i worda. Inne rzeczy np oczekiwania, cele zawodowe itp ja uznaje za te luźniejsze pytania. Takie też jak najbardziej były.