Xelion

Doradztwo / Konsulting, Finanse / Ekonomia

O Xelion

Spółka Dom Inwestycyjny Xelion sp. z o.o. świadczy usługi maklerskie związane m.in. z prowadzeniem zleceń, przechowywaniem dokumentów czy z doradztwem inwestycyjnym. Firma istnieje od 2011 roku - obecnie współpracuje z Avivą, Bankiem Pekao, MetLife, AXA, Allianzem i innymi instytucjami oferującymi różnorodne produkty finansowe.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Super praca gdzie można się zaczepić na długo

anonimowo
Ze względu na to jaka jest ta praca i jakie są warunki zatrudnienia to może być praca na długo. Przez cały czas da się rozwijać, zdobywać doświadczenie, korzystać ze szkoleń itp. Rzadko gdzie się to zdarza

Atmosfera, która panowała w biurze była bardzo pozytywna. Elastyczny czas pracy to wielka wygoda, którą teraz doceniam jak już nie mam aż takiej elastyczności.

Fakt, że trzeba się nastawić na ciężką pracę, ale to się zwyczajnie opłaca na dłuższą metę.

Potem można tęsknić za tym klimatem pracy, samodzielnością i elastycznością. Wiem z doświadczenia, że tak jest ;)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Doradca Finansowy (Praca)

Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 6.2014
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Cele życiowe, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Uczelnia
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Rzuciłam się na głęboką wodę, bo aplikując do Xeliona nie miałam żadnego doświadczenia oprócz praktyk studenckich. Szukałam jakiejś pracy na wakacje, którą mogłabym kontynuować później. Tzn zależało mi na elastycznym grafiku i na nauczeniu się rzeczy, które przydałyby mi się później do pracy.

Odezwali się z Xeliona i zaprosili mnie na rozmowę. Zauważyłam, że duży nacisk kładli na to, jak widzę swoją przyszłość. Widać było, że szukają kogoś, kto zostanie na dłużej, a nie dorobi sobie w wakacje. Podobało mi się to, że mówili, co oni mogą mi zaoferować, jeśli zostanę w ich firmie na dłużej: szkolenia, rozwój, awans.

Pytali mnie o doświadczenie, ale jego brak nie okazał się problemem. Opowiedziałam o studiach, powiązanych z handlem, co musiało wywrzeć dobre wrażenie. Przekonali mnie też, że warto patrzeć na tę pracę perspektywicznie, w końcu grafik zawsze można dostosować do planu zajęć. Zgodziliśmy się co do tego, że warto brać pod uwagę współpracę kilkuletnią, bo na 3 miesiące wakacji szkoda i ich i mojego czasu.