Wydawnictwo Pedagogiczne Operon

3.5Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Wydawnictwo Pedagogiczne Operon

Wydawnictwo Pedagogiczne OPERON zajmuje się przygotowywaniem podręczników do wszystkich poziomów nauczania. Od ponad 20 lat realizują także różnorodne projekty edukacyjne, takie jak Próbna Matura z OPERONEM, Metoda ORTOGRAFFITI czy Informacyjny Serwis Edukacyjny OŚWIATA I PRAWO.

Nowe OpinieDodaj

3.4

W większości "kryteriów" przeciętne miejsce

2016-09-02
anonimowo
Myślałam, że jak trafię do takiego dużego wydawnictwa to będę bardzo zadowolona. Okazało się niestety, że tak różowo i pięknie nie jest. Praca mi się bardzo podobała, ale to co widziałam na koncie już mniej. Narzucają bardzo duże tempo wykonywania zadań, oczekują, że wszystko będzie się robić bardzo szybko. Czasami tak się nie da, bo ma się gorszy dzień. Pozytywnie wspominam, że dało się zdobywać różnorodne doświadczenie i że miałam doskonały zespół :) Jednak pracuje się dla pieniędzy, jak się czuje, że ma się za mało, szuka się innej pracy. Ja innej opcji nie widzę. Szczególnie jak nie ma co liczyć na podwyżki.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Redaktor merytoryczny (Praca)

2016-11-06
Branża: Szkolenia / EdukacjaMiejsce: GdyniaTermin rozmowy: 8.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz