Wydawnictwo Pedagogiczne Operon

Sprzedaż, Szkolenia / Edukacja

O Wydawnictwo Pedagogiczne Operon

Wydawnictwo Pedagogiczne OPERON zajmuje się przygotowywaniem podręczników do wszystkich poziomów nauczania. Od ponad 20 lat realizują także różnorodne projekty edukacyjne, takie jak Próbna Matura z OPERONEM, Metoda ORTOGRAFFITI czy Informacyjny Serwis Edukacyjny OŚWIATA I PRAWO.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

W większości "kryteriów" przeciętne miejsce

anonimowo
Myślałam, że jak trafię do takiego dużego wydawnictwa to będę bardzo zadowolona. Okazało się niestety, że tak różowo i pięknie nie jest. Praca mi się bardzo podobała, ale to co widziałam na koncie już mniej. Narzucają bardzo duże tempo wykonywania zadań, oczekują, że wszystko będzie się robić bardzo szybko. Czasami tak się nie da, bo ma się gorszy dzień. Pozytywnie wspominam, że dało się zdobywać różnorodne doświadczenie i że miałam doskonały zespół :) Jednak pracuje się dla pieniędzy, jak się czuje, że ma się za mało, szuka się innej pracy. Ja innej opcji nie widzę. Szczególnie jak nie ma co liczyć na podwyżki.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Redaktor merytoryczny (Praca)

  Branża: Szkolenia / EdukacjaMiejsce: GdyniaTermin rozmowy: 8.2015
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Inne
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Po aplikacji nastąpił odzew w postaci rozmowy telefonicznej na temat tego, czy ciągle jestem zainteresowana pracą w takim charakterze w ich firmie, od kiedy mogę być dyspozycyjna i czy będę dostępna w pełnym wymiarze godzin. Tę rozmowę pamiętam dokładnie, trochę mniej pamiętam tę już w firmie. Wynika to przede wszystkim z tego, że w trakcie spotkania odczuwałam spory stres. Pytania, które mi wtedy zadano, obejmowały moją wiedzę na temat podstawy programowej i zmian, jakie w niej zachodzą. Mówiłam o własnym doświadczeniu w uczeniu dzieci i o tym, dlaczego wybrałam taką pracę. Wstępnie powiedziałam, jakie zarobki by mnie satysfakcjonowały. Więcej niestety na temat rozmowy nie pamiętam.