Wyborowa Pernod Ricard

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja

O Wyborowa Pernod Ricard

Wyborowa Pernod Ricard to spółka dystrybucyjna zajmująca się marketingiem oraz sprzedażą wszystkich marek Grupy Pernod Ricard, które obecne są w Polsce oraz produkcją polskich marek wódki z portfolio Grupy. W ofercie znajdują się alkohole mocne oraz wina i szampany. W Polsce mieści się biuro główne w Warszawie, zakład produkcyjny w Zielonej Górze, zakład rektyfikacji spirytusu w Poznaniu oraz terenowe sił sprzedaży w całej Polsce. Swoją działalność opieramy na sześciu najważniejszych wartościach pracodawcy duchu przedsiębiorczości, którego oczekujemy od każdego naszego pracownika; silnych markach z kategorii premium, z których każdy z nas jest dumny, serdecznej atmosferze, którą tworzą ludzie z pasją; globalnym zasięgu z lokalnym wymiarem, który daje dużo możliwości oraz perspektywicznym miejscu pracy, z którym można się związać na długie lata. Do uzupełnienia idealnego koktajlu możliwości niezbędny jesteś TY.


Sprawdź jak to jest w Wyborowa Pernod Ricard. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy Program Stażowy „Dobry start procentuje”. Staż w Wyborowa Pernod Ricard to szansa na to, aby przekonać się jak wygląda praca w globalnej firmie, która zachowuje serdeczną atmosferę, a pracują w niej ludzie z pasją. U nas nauczysz się prowadzić projekty, a ich rezultatami będziesz mógł pochwalić się przed całym zespołem. W naszej firmie zostaniesz otoczony opieką mentora, który od pierwszego dnia będzie dbał o to byś czuł się u nas dobrze i zdobył realne doświadczenia.

Jesteś zainteresowana/y stażem w Wyborowej? Chcesz zobaczyć jak pracujemy? Przyjdź na Dzień Otwarty do Wyborowa Pernod Ricard i weź udział w wyjątkowej rekrutacji stażowej.

Kiedy? 26.03.2018, biuro Wyborowa Pernod Ricard, Złota 59, Warszawa

Co Cię czeka? Odwiedź nasze biuro w Warszawie, spotkaj się z naszymi pracownikami i weź udział w nietypowej rekrutacji na stanowiska stażowe.

To jednak nie koniec atrakcji, jakie dla Ciebie szykujemy tego dnia!

Brzmi ciekawie?

Czekamy na Twoje zgłoszenie do 16 marca!

Jeśli jesteś studentem lub absolwentem uczelni wyższej przedstaw nam w dowolnej formie odpowiedź na pytanie: „Co sprawi, że staż Wyborowa Pernod Ricard rozkręci Twoją karierę?"

W zgłoszeniu zamieść swoje dane kontaktowe (numer telefonu) oraz swoją datę urodzenia (wydarzenie skierowane do osób pełnoletnich). Pamiętaj im ciekawsza prezentacja tym większe szanse na wejściówkę do Wyborowa Pernod Ricard.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak u na jest zapraszamy na nasz profil FB WyborowaKariera oraz do zapoznania się z informacjami o grupie Pernod Ricard na LinkedIn. 

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Firma warta uwagi

anonimowo
Polecam patrząc na wynagrodzenia, bardzo rozbudowany pakiet różnorodnych benefitów (dają wszystko co tylko się da), przyjazną koleżeńską atmosferę i doświadczenie zbudowane w dużej znanej marce.

Pod takimi względami moim zdaniem zasłuzyli na jak najlepszą ocenę. Że idealnie nie jest i być nie może wie każdy. Dlatego na cokolwiek trzeba pomarudzić na przykład na godziny pracy, ilość i jakość szkoleń, poziom rozwojowości albo brak ścieżek kariery jakich można się spodziewać po tej rozbudowanej strukturze w firmie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. Obsługi Klienta (Praca)

Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Spotkanie rekrutacyjne miałem jedno z kimś z działu HR czy jak oni inaczej u siebie ich nazywają. Wiadomo o co chodzi. Pytania totalnie o wszystko angielski, Ms Office, ERP, obsługa klienta, sprzedaż, sukcesy, doświadczenie, zakres obowiązków itp itd

Mi się tam wszystko podobało szkoda, że im się nie spodobało. Jak się na tej rozmowie dowiedziałem jakie mają propozycje dla nowych pracowników i co oferują to jeszcze chętniej bym tam popracował. Przekonywała mnie od początku marka, że znana i zawsze może się przydać. Żałuję ale nie wyszło niestety. Rozmowa OK