Wyborowa Pernod Ricard

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Wyborowa Pernod Ricard

Wyborowa Pernod Ricard to spółka dystrybucyjna zajmująca się marketingiem oraz sprzedażą wszystkich marek Grupy Pernod Ricard, które obecne są w Polsce oraz produkcją polskich marek wódki z portfolio Grupy. W ofercie znajdują się alkohole mocne oraz wina i szampany. W Polsce mieści się biuro główne w Warszawie, zakład produkcyjny w Zielonej Górze, zakład rektyfikacji spirytusu w Poznaniu oraz terenowe sił sprzedaży w całej Polsce. Swoją działalność opieramy na sześciu najważniejszych wartościach pracodawcy duchu przedsiębiorczości, którego oczekujemy od każdego naszego pracownika; silnych markach z kategorii premium, z których każdy z nas jest dumny, serdecznej atmosferze, którą tworzą ludzie z pasją; globalnym zasięgu z lokalnym wymiarem, który daje dużo możliwości oraz perspektywicznym miejscu pracy, z którym można się związać na długie lata. Do uzupełnienia idealnego koktajlu możliwości niezbędny jesteś TY.

Sprawdź jak to jest w Wyborowa Pernod Ricard. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy Program Stażowy „Dobry start procentuje”. Staż w Wyborowa Pernod Ricard to szansa na to, aby przekonać się jak wygląda praca w globalnej  firmie, która zachowuje serdeczną atmosferę, a pracują w niej ludzie z pasją. U nas nauczysz się prowadzić projekty, a ich rezultatami będziesz mógł pochwalić się przed całym zespołem. W naszej firmie zostaniesz otoczony opieką mentora, który od pierwszego dnia będzie dbał o to byś czuł się u nas dobrze i zdobył realne doświadczenia. Wejdź na naszą stronę wyborowa-pernod-ricard.com/pl/kariera i sprawdź do jakich działów można zaaplikować. 

Chcesz poznać nas lepiej? Przyjdź na Dzień Otwarty 21 kwietnia i odkryj koktajl nowych możliwości. Spotkaj się z naszymi pracownikami, zobacz naszą firmę od kuchni, a dzięki specjalnym warsztatom dowiedz się czym zajmujemy się na co dzień w poszczególnych działach. Ale to nie wszystko! Zaprosimy Cię na degustację win, po której nie wypuścimy Cię z pustymi rękami :) Brzmi ciekawie? Zapytaj nas o szczegóły na stoisku podczas Absolvent Talent Days w Warszawie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak u na jest zapraszamy na nasz profil FB WyborowaKariera oraz do zapoznania się z informacjami o grupie Pernod Ricard na LinkedIn. Nowe OpinieDodaj

3.6

Firma warta uwagi

2016-12-05
anonimowo
Polecam patrząc na wynagrodzenia, bardzo rozbudowany pakiet różnorodnych benefitów (dają wszystko co tylko się da), przyjazną koleżeńską atmosferę i doświadczenie zbudowane w dużej znanej marce.

Pod takimi względami moim zdaniem zasłuzyli na jak najlepszą ocenę. Że idealnie nie jest i być nie może wie każdy. Dlatego na cokolwiek trzeba pomarudzić na przykład na godziny pracy, ilość i jakość szkoleń, poziom rozwojowości albo brak ścieżek kariery jakich można się spodziewać po tej rozbudowanej strukturze w firmie.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Specjalista ds. Obsługi Klienta (Praca)

2017-01-29
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz