WNS Global Services

Finanse / Ekonomia, Obsługa Klienta / Call Center, Księgowość / Audyt / Podatki

O WNS Global Services

WNS Global ServicesKim jesteśmy?

Jesteśmy liderem innowacji w Outsourcingu Procesów Biznesowych. Dzięki naszej ekspertyzie w obsłudze klienta oraz finansach i księgowości międzynarodowej wspieramy ponad 200 klientów korporacyjnych z całego świata. Wiemy, że wychodzenie poza oczekiwania - własne i naszych klientów - jest kluczem do sukcesu.Co nas wyróżnia?

Współtworzymy najszybciej rozwijającą się branżę w Polsce. 

Jesteśmy globalnym liderem BPO i wspieramy wielkie międzynarodowe firmy, ale nie straciliśmy z oczu naszej misji i indywidualnego podejścia do człowieka.

Wspieramy inicjatywy charytatywne poprzez fundację WNS Cares, oferujemy pracownikom szeroką gamę szkoleń, wyjść & wyjazdów integracyjnych i okazji do bycia sobą.Jak realizujemy naszą misję?

Poprzez zaangażowanie i pracę naszych zespołów ekspertów w obsłudze klienta i księgowości międzynarodowej, która ma miejsce każdego dnia w naszym nowoczesnym polskim biurze w Gdyni, w Łużycka Office Parku (tylko 3 km od morza).

Nasze usługi świadczymy w m.in. takich językach jak: angielskim, niemieckim, włoskim, fińskim, duńskim, rosyjskim, francuskim, holenderskim, szwedzkim, czeskim, norweskim.Co zyskam jeśli dołączę do zespołu WNS Polska?

Będziesz pracować w naprawdę fantastycznej atmosferze, weźmiesz udział w bogatym programie szkoleniowym i zdobędziesz praktyczne doświadczenie doskonaląc język!Brzmi ciekawie? Jeśli tak...

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobra firma na start

2016-02-19
Associate
Fajnie tu zacząć, chociaż trzeba mieć na uwadze, że na początku jest okres próbny najczęściej, umowa o pracę dopiero później. Jest podstawa i bonusy, plus można sobie wybrać multisporta, prywatną opiekę medyczną albo jakieś bony. Wiadomo, co wszyscy biorą.

Ludzie u mnie w zespole super, choć wszystko zależy od tego, na kogo się trafi. Ale raczej w tym względzie nie ma problemów, raczej stała ekipa, a rotacja jest głównie na tych niższych stanowiskach.

Można się sporo nauczyć, jeśli się tylko chce. W moim wypadku jeszcze podciągnąć język. Ja z ręką na sercu polecę każdemu, bo po prostu warto.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. zamówień (Praca)

2017-01-27
Branża: Transport / LogistykaMiejsce: GdyniaTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rekrutacja o tyle skomplikowana, że złożona z paru części. Poza oczywistą sprawą to znaczy zaaplikowaniem i rozmową kwalifikacyjną dodatkowo test wiedzy i testy językowe. Łatwo nie da się przejść przez taki proces. Na pewno nie da się prześlizgnąć.

Tak na dobrą sprawę bez spełniania wszystkich kryteriów z ogłoszenia nie ma co startować. Szczególnie, że nie mają tego bardzo dużo i wszystko sprawdzają na którymś z etapów rekrutacji. Ja to oceniam dobrze bo lepiej tak żeby sprawdzili co się da niż potem miałoby się okazać, że po okresie próbnym ci dziękują bo jednak dla nich za mało znasz angielski czy cokolwiek. Tak jeszcze dodam na koniec, że warunki przedstawione po ludzku bez owijania w bawełnę.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz