Wipro

3.6Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Wipro

Wipro helps customers do business better by leveraging our industry-wide experience, deep technology expertise, comprehensive portfolio of services and vertically aligned business model. Our 55+ dedicated emerging technologies ‘Centers of Excellence’ enable us to harness the latest technology for delivering business capability to our clients.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Na początek drogi zawodowej

2016-10-03
anonimowo
Uważam, że Wipro jest dobre na początek drogi zawodowej. Jak najbardziej doświadczenie się zdobywa, poznaje ludzi, zyskuje nowe umiejętności i zarabia.

Tyle, że zarobki są niższe niż według mojej oceny być powinny, rozwój jest ograniczony i brakuje dobrej jakości szkoleń. Wobec tego to, czego się nauczysz w praktyce to jedyne czego się można nauczyć. Nie mówię, że to mało, ale mogłoby być lepiej.

Firma ma potencjał do bycia naprawdę fajnym pracodawcą, ale nie do końca go wykorzystywała w czasie kiedy udało mi się do nich dostać i z nimi pracować.
Pokaż benefity i ocenę
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz