Flame Employment Polska

Human Resources

O Flame Employment Polska

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje od 2005 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376 od 2006 roku i od tego czasu dla naszych klientów zrekrutowaliśmy ponad 10 000 pracowników różnego szczebla w wielu branżach.


 


W pierwszym okresie funkcjonowania naszej firmy działaliśmy jako Agencja Pośrednictwa Pracy świadcząca głównie usługi dostarczania pracowników dla klientów zagranicznych, zwłaszcza na rynek brytyjski. W Wielkiej Brytanii współpracujemy z różnymi agencjami zatrudnienia, które pomagają nam docierać do największych firm brytyjskich w tym także notowanych na londyńskiej giełdzie.


 


Jako Agencja Pracy Tymczasowej w Polsce funkcjonujemy od 2010 roku. W tym czasie z sukcesem staliśmy się Partnerem Biznesowym dla wielu naszych klientów, którzy darzą nas zaufaniem i wystawiają nam pozytywne referencje na temat naszego profesjonalizmu i skuteczności.


 


Nasz zespół to grupa doświadczonych rekruterów i konsultantów zajmujących się obsługą klientów. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji projektów typu praca tymczasowa – polegająca na wynajmie pracowników, jak i w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne, średniego oraz wyższego szczebla. Zrekrutowaliśmy z sukcesem osoby na stanowiska produkcyjne jak i managerskie i dyrektorskie.


 


Cechuje nas szybkość i efektywność działania oraz atrakcyjna cena świadczonych usług. Stosujemy wysoce efektywne, a przy tym niestandardowe metody dotarcia do kandydatów, co pozwala nam budować markę Flame w Polsce, jako rzetelnego i wiarygodnego partnera biznesowego.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobra agencja pracy

anonimowo
Dobra agencja pracy jak ktoś chciałby się nauczyć rekrutacji od postaw. Tutaj spokojnie dostanie taką możliwość żeby wszystko poznać zobaczyć i wszystkiego na temat skutecznego prowadzenia rekrutacji się dowiedzieć.

Jak dla początkujących pewnie w porównaniu do innych nie płacą dużo, ale atmosfera jest super, ludzie przyjaźni, godziny pracy wygodne a pracowników traktuje się normalnie i po ludzku. Ja z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że pracowało mi się tam fajnie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy