Willson & Brown

Inżynieria / Konstrukcje, Marketing / Reklama / PR, Przemysł / Produkcja

O Willson & Brown

Willson & Brown jest liderem w branży POS. Firma zajmuje się tworzeniem elementów umożliwiających eksponowanie sprzedawanych produktów. Są to między innymi regały, lady czy wyspy - projekt dostosowuje się do oczekiwań klienta. Przedsiębiorstwo działa na rynku od ponad 20 lat, zatrudniając obecnie prawie 700 osób.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Co mieli a czego im brakowało

anonimowo
Mieli:

fajną atmosferę stworzoną przez fajnych ludzi, dobrej wysokości stawki, prawdziwy work life balance, doświadczonych ludzi od których można się było sporo nauczyć

Brakowało im:

mniejszego poziomu stresu, większej spójności komunikacyjnej, konkretniejszych procedur żeby każdy wiedział co i jak ma robić
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Recepcjonistka (Praca)

Branża: Administracja biurowaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Pierwsza część kwalifikacji to była rozmowa telefoniczna. Potem zaprosili mnie na rozmowę w biurze. W trakcie jednej i drugiej sprawdzali znajomość angielskiego - trzeba było powiedzieć coś o sobie + chyba o zainteresowaniach opowiadać. W każdym razie nie pytali po angielsku o jakieś skomplikowane rzeczy, po prostu chcieli zobaczyć, czy ktoś się potrafi wypowiadać w tym języku.

Poza normalnymi pytaniami o doświadczenie, oczekiwania finansowe, dyspozycyjność, motywację do pracy i inne z tej "typowej" listy, padło parę pytań o wiedzę z MS OFFICE. Z tego co pamiętam, w ogłoszeniu podkreślali, że chcą kogoś z biegłą znajomością. Najwięcej z tego wszystkiego miałam powiedzieć o swoich dwóch poprzednich stanowiskach - też praca na recepcji.