Wavin

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja, Transport / Logistyka

O Wavin

Wavin Polska stanowi część Grupy Wavin, międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją systemów instalacyjnych wykorzystywanych w budownictwie. Przedsiębiorstwo działa obecnie w 25 krajach europejskich. Zarządza 40 zakładami produkcyjnymi, w których zatrudnia około 5500 pracowników.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajnie mi się tam pracowało

anonimowo
Nie była to idealna praca jednak fajnie mi się tam pracowało. Dużo plusów łagodziło kilka minusów. Na przykład te najlepsze plusy to były pieniądze, elastyczny czas pracy, dużo benefitów (pakiet medyczny, ubezpieczenie, program emerytalny, dofinansowanie MultiSporta), możliwości rozwoju (nie mylić z awansem) i pozytywnie nastawieni współpracownicy

Do minusów zaliczam właśnie brak możliwości awansu, mało elastyczne podejście do pracownika (nie chodzi o godziny pracy) i ogromną ilość biurokracji. Spokojnie niektóre z tych rzeczy są do wypracowania
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenia na życie
  • Program emerytalny

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. Wsparcia IT (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: BukTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Po aplikacji miałem rozmowę telefoniczną. Teraz to taka norma, że zanim się umówią z człowiekiem na spotkanie to najpierw pytają o kilka spraw przez telefon. Dokładnie tak było tutaj. Ta rozmowa telefoniczna była jednym z etapów rekrutacji jeszcze przed spotkaniem.

Ogólnie byli zainteresowani tym co wiem i umiem bo nie miałem za bardzo doświadczenia. Najbardziej chodziło o konkretne rzeczy z infrastruktury IT, znajomości Windowsa i oprogramowania, bazy danych itp. O ile dobrze pamiętam ogłoszenie to mieli to wszystko wypisane. Oprócz tego pytania o prawo jazdy, ile mam wypowiedzenia wypowiedzenia, angielski i zarobki.