Wika

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Wika

Grupa WIKA


Grupa WIKA to światowy lider w produkcji urządzeń do pomiaru ciśnienia, temperatury i poziomu. Pracując z naszymi klientami, opracowujemy kompleksowe rozwiązania oparte na najwyższej jakości technologiach pomiaru. Od kilku lat aktywnie praktykujemy system zarządzania KAIZEN, co pozwoliło nam na optymalizację procesów i podniesienie standardów oferowanych produktów i obsługi klienta. Każdego roku dostarczamy ponad 50 milionów wysokiej jakości produktów do ponad 100 krajów. Obecnie na całym świecie używanych jest około 600 milionów instrumentów pomiarowych firmy WIKA.


WIKA w Polsce


WIKA Polska to kontynuacja prawie 100-letniej tradycji marki KFM, której historia sięga 1916 r. W grudniu 2000 r. Kujawska Fabryka Manometrów połączyła się z partnerem strategicznym WIKA Alexander Wiegand GmbH & Co. i od tego momentu istnieje jako część międzynarodowego koncernu WIKA. W grudniu 2007 r. firma oficjalnie zmieniła nazwę na WIKA Polska i stała się integralną częścią „rodziny WIKA”. Na początku sierpnia 2014 r. uruchomiona została kolejna fabryka – WIKA Polska SGF w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, również we Włocławku. Produkowane są w niej manometry ze stali kwasoodpornej. Obecnie obie spółki zlokalizowane we Włocławku zatrudniają ok. 1300 osób.


Kogo poszukujemy?


Główne wymagania jakie stawiane są przyszłym kandydatom to:  • Wykształcenie techniczne,

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu dobrym,

  • Umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność,

  • Chęć uczenia się, otwartość na zmiany,

  • Wiedza i umiejętności wynikające ze specyfiki danego stanowiska.


Plany rekrutacyjne


Nasze aktualne oferty publikowane są na stronie: www.wikapolska.pl. Jeśli nie znajdziesz interesującej Cię oferty pracy, prześlij CV do naszej bazy kandydatów na adres: [email protected]. Systematycznie poszukujemy specjalistów w obszarze mechaniki, mechatroniki, budowy maszyn, automatyki, robotyki, elektroniki, konstrukcji, inżynierii procesu, produkcji, inżynierii jakości. Zgłoszenia przyjmujemy przez cały rok.


Miejsce pracy (praktyk, stażu)


Obecnie we Włocławku znajdują się dwie fabryki Grupy WIKA. Jedna zlokalizowana przy ul. Łęgskiej 29/35, natomiast druga uruchomiona została w sierpniu 2014 r. w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej przy ul. Kawka 6.


Osoby odpowiedzialne za rekrutację


Tel.: 54 230 27 81

Nowe OpinieDodaj

4.4

Bardzo mi się podobało

2016-07-12
Programista stażysta
W Wikia byłem na stażu na stanowisku programisty i bardzo mi się podobało tam chyba wszystko. Super atmosfera, ludzie, którzy chcą przekazać swoją wiedzę, godziny pracy a raczej stażu, sposób szkolenia wszystko było super. Faktycznie da się dużo nauczyć a nie idzie się tylko po to żeby przesiedzieć swoje.

Moim zdaniem z perspektywy stażysty to firma bez wad. Kto wie może za jakiś czas będę się starał o stałe zatrudnienie u nich. Po takim stażu chce się spróbować pracować u nich tak normalnie.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Specjalista ds. Kadr i Płac (Praca)

2016-10-12
Branża: Human ResourcesMiejsce: WłocławekTermin rozmowy: 9.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz