Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Wedel

FMCG

O Wedel

E.Wedel to najsilniejsza czekoladowa marka w Polsce, która od ponad 160 lat dostarcza swoim konsumentom radość i przyjemność płynącą z intensywnego i głębokiego smaku najlepszej jakości czekolady. W portfolio marki znajdują się m.in. takie słodycze, jak Ptasie Mleczko®, Mieszanka Wedlowska, czekolady, ciastka, wafle i batony. Od września 2010 roku, Wedel jest częścią japońskiej Grupy LOTTE.


W Wedlu realizujemy naszą misję kierując się szacunkiem, spójnością i pasją. Rozwijamy się zgodnie z zasadą 70-20-10, to jest poprzez doświadczenie, prace z innymi ludźmi oraz szkolenia. Nasze kompetencje to: przedsiębiorczość, współpraca oraz przywództwo.


Jest z nami ponad 1100 pracowników, dla których niezmiennym źródłem inspiracji od lat jest wysokiej jakości czekolada E.Wedel.

  • Średni staż pracy w Wedlu to blisko 13 lat!
  • 72 awansów wewnętrznych w 2017 r.
  • W rankingu Universum zajmujemy 4 miejsce wśród firm FMCG!
  • Zgodnie z badaniem opinii pracowników GPTW 2017 - 84% naszych pracowników z dumą mówi innym, że pracują w Wedlu!


Dlaczego warto aplikować na Staż:

CzekoStart to unikatowy program stażowy w Wedlu. Rozpoczyna się w lipcu od wdrożenia w biurze i kilkutygodniowej praktyki w Sprzedaży Terenowej. Następnie Stażyści realizują samodzielne projekty w działach, do których zaaplikowali. W Wedlu Stażysta jest pełnoprawnym pracownikiem. W ramach umowy o pracę na 15 miesięcy otrzymuje: wynagrodzenie, możliwość pracy z domu, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, dofinansowanie do posiłków i karty Multisport oraz dostęp do nowości i produktów Wedla.


W tym roku rekrutujemy do działów:

Marketing Marki, Marketing Handlowy, Digital Marketing, Sprzedaż, Łańcuch Dostaw, Dział Techniczny, Finanse, IT oraz HR


Harmonogram rekrutacji CzekoStart:

1-27.03   Rekrutacja

do 28.03 Selekcja i ocena aplikacji

do 8.04  Przygotowanie zadań przez wybranych kandydatów

do 28.04 Spotkania z kandydatami

do 10.05 Wybór kandydatów i przesłanie informacji zwrotnej

1.07         Start Stażu

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

W miarę, ale bez szału

kelnerka
Pracowałam jako kelnerka w jednej z pijalni czekolady firmy Wedel. Według mnie było tak średnio. Wiadomo, kelnerowanie to wcale nie jest taka prosta sprawa. Trzeba się sporo narobić, zwłaszcza jak jest dużo klientów. Tutaj też tak było, więc czasami bywało ciężko. Szczególnie jak trafił się jakiś klient, któremu nic się nie podobało i tylko się wykłócał… Stresująco. Ale w pracy w kawiarni nie da się tego uniknąć. Tak poza tym to pozostałe kwestie były w miarę ok. Sympatyczni współpracownicy, mili przełożeni. A do tego dobry work/life balance. Jakby wypłata była odrobinę wyższa to moja opinia byłaby pozytywna, a tak to jednak nie do końca.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

kelnerka (Praca)

Branża: Turystyka / Gastronomia / HotelarstwoMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 4.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Ja akurat starałam się o posadę kelnerki w jednej z kawiarni Wedla. I rozmowę kwalifikacyjną wspominam całkiem miło. Pani, z którą rozmawiałam sprawiała wrażenie sympatycznej. Pytała raczej o takie banały jak doświadczenie, czy kiedyś byłam już kelnerką i co mi się w tej pracy podoba a co nie, jak sobie radzę z wymagającymi klientami, jak wygląda kwestia mojej dyspozycyjności itp. Raczej nic szczególnie zaskakującego. Na koniec jeszcze zapytała jakiego wynagrodzenia bym oczekiwała, a potem sama powiedziała co mogą mi zaoferować. Także jak widać to była raczej prosta rekrutacja, bez żadnych haczyków. A odpowiedź z ich strony otrzymałam dość szybko, więc to też uważam za duży plus.