Wedel

FMCG

O Wedel

E.Wedel to najsilniejsza czekoladowa marka w Polsce, która od ponad 160 lat dostarcza swoim konsumentom radość i przyjemność płynącą z intensywnego i głębokiego smaku najlepszej jakości czekolady. W portfolio marki znajdują się m.in. takie słodycze, jak Ptasie Mleczko®, Mieszanka Wedlowska, czekolady, ciastka, wafle i batony. Od września 2010 roku, Wedel jest częścią japońskiej Grupy LOTTE.


W Wedlu realizujemy naszą misję kierując się szacunkiem, spójnością i pasją. Rozwijamy się zgodnie z zasadą 70-20-10, to jest poprzez doświadczenie, prace z innymi ludźmi oraz szkolenia. Nasze kompetencje to: przedsiębiorczość, współpraca oraz przywództwo.


Jest z nami ponad 1100 pracowników, dla których niezmiennym źródłem inspiracji od lat jest wysokiej jakości czekolada E.Wedel.

  • Średni staż pracy w Wedlu to blisko 13 lat!
  • 72 awansów wewnętrznych w 2017 r.
  • W rankingu Universum zajmujemy 4 miejsce wśród firm FMCG!
  • Zgodnie z badaniem opinii pracowników GPTW 2017 - 84% naszych pracowników z dumą mówi innym, że pracują w Wedlu!


Dlaczego warto aplikować na Staż:

CzekoStart to unikatowy program stażowy w Wedlu. Rozpoczyna się w lipcu od wdrożenia w biurze i kilkutygodniowej praktyki w Sprzedaży Terenowej. Następnie Stażyści realizują samodzielne projekty w działach, do których zaaplikowali. W Wedlu Stażysta jest pełnoprawnym pracownikiem. W ramach umowy o pracę na 15 miesięcy otrzymuje: wynagrodzenie, możliwość pracy z domu, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, dofinansowanie do posiłków i karty Multisport oraz dostęp do nowości i produktów Wedla.


W tym roku rekrutujemy do działów:

Marketing Marki, Marketing Handlowy, Digital Marketing, Sprzedaż, Łańcuch Dostaw, Dział Techniczny, Finanse, IT oraz HR


Harmonogram rekrutacji CzekoStart:

1-27.03   Rekrutacja

do 28.03 Selekcja i ocena aplikacji

do 8.04  Przygotowanie zadań przez wybranych kandydatów

do 28.04 Spotkania z kandydatami

do 10.05 Wybór kandydatów i przesłanie informacji zwrotnej

1.07         Start Stażu

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca w Pijalni Czekolady Wedla

Kelnerka
Pracowałam jako kelnerka w Pijalni Czekolady Wedla. Zalicza się to chyba pod pracę w tej firmie i chyba mogę wystawić opinię :) Na temat pracy kelnerki da się powiedzieć różne rzeczy. W Pijalni nie było ciężko, nie trzeba było dużo biegać. Praca dawała się połączyć z innymi obowiązkami jak ktoś jakieś miał. Przeważnie ze studiami :)

Płaca była taka ok. Do przyjęcia :) Ludzie bardzo fajni :) Klienci jak zostawiali napiwki to zawsze dawało się doskładać coś dodatkowego do wypłaty. Innych premii nie było. Wspomnienia po tym czasie mam fajne, ale czekolady po pracy nie mogłam już jeść ;)!
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Administrator Sprzedaży (Praca)

Branża: Administracja biurowaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Spotkanie w Wedlu przypominało wszystkie wcześniejsze rozmowy rekrutacyjne. Można powiedzieć, że obyło się bez "fajerwerków". Element dodatkowy był tylko jeden rozmowa po angielsku.

Pytania jakie mi zadali: jaki jest mój poziom obsługi Excela? jakie mam doświadczenie? od kiedy mogę zaczynać współpracę z nimi? jakie zarobki by mi odpowiadały? na jakie inne rzeczy liczę? jak sobie wyobrażam pracę? jak sobie radzę z różnymi zadaniami i planowaniem pracy? To wszystko co pamiętam plus do tego informacje od rekruterów na temat firmy i pracy.