Vivid Games

Nowe technologie / IT

O Vivid Games

Vivid Games S.A. jest jednym z najnowocześniejszych, niezależnych studiów deweloperskich w Europie i największą firmą produkującą gry na urządzenia mobilne w Polsce. Firma z siedzibą w Bydgoszczy prowadzona jest przez doświadczonych założycieli, zatrudniając aktualnie ponad 90 wysokiej klasy specjalistów.


Vivid Games dynamicznie dopasowuje swoją strategię do uwarunkowań rynkowych i konsekwentnie ją realizuje skupiając się na produkcji gier mobilnych o wysokich walorach produkcyjnych. Największym sukcesem jest gra Real Boxing™, która trafiła już do ponad 25 mln odbiorców. Drugą grą tego typu jest Godfire™: Rise of Prometheus. Trwają prace nad grą Real Boxing 2, budowaną od podstaw w modelu Free2Play. Premiery kolejnych tytułów tj. Metal Fist oraz Real Casino planowane są na rok 2016. Nowa Strategia Spółki stawia sobie za długofalowy cel stworzenie wspólnego ekosystemu wydawniczego dla milionów graczy.

Nowe OpinieDodaj

4.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Świetna firma, warunki są super

programista
To jest firma, gdzie cię docenią, o ile coś umiesz i jesteś fajnym człowiekiem. Bo ekipa to właśnie pozytywni ludzie, którzy lubią to co robią i są w tym całkiem nieźli ;)

Wypłata jest dobra, godziny elastyczne, a projekty ciekawe, choć brzmi to trochę jak bajka ;) ale się da.

Wiadomo że są minusy, czasem dużo roboty i stres, że się nie zdąży, no ale coś za coś ;) ogólnie to plusy równoważą minusy, więc pracę tutaj mogę ocenić BARDZO BARDZO pozytywnie. ;)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie posiłków
  • Owoce i napoje w firmie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Tester Gier (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Po niecałych dwóch tygodniach od przesłania swojego CV oddzwonili do mnie z Vivid Games. Spotkałem się z nimi u nich w siedzibie firmy na rozmowę. Rozmowa bardzo normalna i przewidywalna, pytania były mega opierające się na ogłoszeniu o pracę. Jeśli spełniałeś większość wymagań to siedziałeś spokojnie.

U mnie pytali o doświadczenie w tej branży, znajomości rynku gier (nie wyobrażam sobie życia bez gier, więc mógłbym o tym gadać godzinami), co ostatnio mnie wciągnęło na tyle, że nie mogłem się oderwać, jaka wg mnie jest najlepsza gra, czy uważam, że poradzę sobie w takiej pracy i jak myślę jak będzie wyglądała.

Dostałem też krótki i banalnie prosty test z angielskiego, poziom chyba B1 wg nich. Ogólnie prościzna, każdy kto zdał maturę sobie z nim poradzi