Vivid Games

4.5Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Vivid Games

Vivid Games S.A. jest jednym z najnowocześniejszych, niezależnych studiów deweloperskich w Europie i największą firmą produkującą gry na urządzenia mobilne w Polsce. Firma z siedzibą w Bydgoszczy prowadzona jest przez doświadczonych założycieli, zatrudniając aktualnie ponad 90 wysokiej klasy specjalistów.


Vivid Games dynamicznie dopasowuje swoją strategię do uwarunkowań rynkowych i konsekwentnie ją realizuje skupiając się na produkcji gier mobilnych o wysokich walorach produkcyjnych. Największym sukcesem jest gra Real Boxing™, która trafiła już do ponad 25 mln odbiorców. Drugą grą tego typu jest Godfire™: Rise of Prometheus. Trwają prace nad grą Real Boxing 2, budowaną od podstaw w modelu Free2Play. Premiery kolejnych tytułów tj. Metal Fist oraz Real Casino planowane są na rok 2016. Nowa Strategia Spółki stawia sobie za długofalowy cel stworzenie wspólnego ekosystemu wydawniczego dla milionów graczy.

Nowe OpinieDodaj

4.4

Świetna firma, warunki są super

2016-04-21
programista
To jest firma, gdzie cię docenią, o ile coś umiesz i jesteś fajnym człowiekiem. Bo ekipa to właśnie pozytywni ludzie, którzy lubią to co robią i są w tym całkiem nieźli ;)

Wypłata jest dobra, godziny elastyczne, a projekty ciekawe, choć brzmi to trochę jak bajka ;) ale się da.

Wiadomo że są minusy, czasem dużo roboty i stres, że się nie zdąży, no ale coś za coś ;) ogólnie to plusy równoważą minusy, więc pracę tutaj mogę ocenić BARDZO BARDZO pozytywnie. ;)
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Tester Gier (Praca)

2015-12-27
Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz