Ros-Sweet

Przemysł / Produkcja

O Ros-Sweet

Ros-Sweet jest bezpośrednim importerem i dystrybutorem bakalii. Główną specjalizacją firmy są orzechy, ziarna i suszone owoce. Na rynku firma funkcjonuje od roku 1996, a w obecnej formie - od 2006.

ROS-SWEET ciągle się rozwija i poszerza swój asortyment. Poszerza także grono odbiorców - działa nie tylko na terenie Polski, dostarcza swoje produkty również do innych europejskich krajów.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobra praca dla uczciwego pracodawcy

Pracownik laboratorium
Właściwie to trudno mi jakieś minusy w tej pracy znaleźć. Godziny są fajne, elastyczne, można sobie dopasować mniej więcej, do tego fajni ludzie i dobry produkt. A z dobrym produktem się zupełnie inaczej pracuje, jak się nie wciska ludziom ściemy.

Ogólnie warunki pracy całkiem dobre, nowoczesny sprzęt, dobre pieniądze można zarobić, szefowie też w porządku nie wiem co jeszcze mogę dodać oprócz tego że to dobra firma.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. Transportu (Praca)

Branża: Transport / LogistykaMiejsce: ŁańcutTermin rozmowy: 8.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Od razu mogę napisać, że podobało mi się, że chociaż pracy nie dostałem dostałem informację z podziękowaniem za udział w rekrutacji. Dzięki temu udało mi się szybko załapać na inne rozmowy kwalifikacyjne. Nie czekałem na zasadzie "a może odpowiedzą". Rekrutacja taka schematyczna pod względem etapów. Rozmowa telefoniczna na zasadzie wstępu o mnie i moim cv a właściwa rozmowa dopiero oko w oko i tam więcej szczegółów. Poruszone tematy dotyczyły prawa jazdy, obsługi systemów np. 4Trans, doświadczenia i do tego trzeba było się popisać znajomością angielskiego. Większych szczegółów nie pamiętam ale obraz rekrutacji już te rzeczy wg. mnie dają.