Ros-Sweet

Przemysł / Produkcja

O Ros-Sweet

Ros-Sweet jest bezpośrednim importerem i dystrybutorem bakalii. Główną specjalizacją firmy są orzechy, ziarna i suszone owoce. Na rynku firma funkcjonuje od roku 1996, a w obecnej formie - od 2006.

ROS-SWEET ciągle się rozwija i poszerza swój asortyment. Poszerza także grono odbiorców - działa nie tylko na terenie Polski, dostarcza swoje produkty również do innych europejskich krajów.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobra praca dla uczciwego pracodawcy

2016-03-26
Pracownik laboratorium
Właściwie to trudno mi jakieś minusy w tej pracy znaleźć. Godziny są fajne, elastyczne, można sobie dopasować mniej więcej, do tego fajni ludzie i dobry produkt. A z dobrym produktem się zupełnie inaczej pracuje, jak się nie wciska ludziom ściemy.

Ogólnie warunki pracy całkiem dobre, nowoczesny sprzęt, dobre pieniądze można zarobić, szefowie też w porządku nie wiem co jeszcze mogę dodać oprócz tego że to dobra firma.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. Transportu (Praca)

2016-12-01
Branża: Transport / LogistykaMiejsce: ŁańcutTermin rozmowy: 8.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Od razu mogę napisać, że podobało mi się, że chociaż pracy nie dostałem dostałem informację z podziękowaniem za udział w rekrutacji. Dzięki temu udało mi się szybko załapać na inne rozmowy kwalifikacyjne. Nie czekałem na zasadzie "a może odpowiedzą". Rekrutacja taka schematyczna pod względem etapów. Rozmowa telefoniczna na zasadzie wstępu o mnie i moim cv a właściwa rozmowa dopiero oko w oko i tam więcej szczegółów. Poruszone tematy dotyczyły prawa jazdy, obsługi systemów np. 4Trans, doświadczenia i do tego trzeba było się popisać znajomością angielskiego. Większych szczegółów nie pamiętam ale obraz rekrutacji już te rzeczy wg. mnie dają.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz