OPTeam

3.6Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O OPTeam

OPTeam SA produkuje i integruje systemy wykorzystując technologię kart elektronicznych. Stworzyli m.in. Elektroniczną Legitymację Studencką OPTIcamp, Elektroniczną Kartę Korporacyjną OPTIpass czy Kartę Stałego Klienta OPTIcard.

Oprócz tego działalność firmy obejmuje również budowanie sieci teleinformatycznych, realizacje placówek Data Center oraz wdrażanie oprogramowania i polityki bezpieczeństwa danych. Przedsiębiorstwo - pod wcześniejszą nazwą COMFORT Sp. z o.o. - istnieje od 1988 roku. Obecnie poza centralną posiada 5 placówek w całej Polsce.

Nowe OpinieDodaj

3.4

Był spory potencjał

2016-11-16
anonimowo
Firma miała duży potencjał i wyglądało, że będzie dalej się rozwijać. Wtedy niezbyt fajnie płaciła, ale inwestowała sporo w benefity. Dofinansowywała lunche, pakiet medyczny a do tego co jakiś czas robiła wyjazdy integracyjne.

Można było sobie wybrać godziny pracy tylko tak niezbyt rokowało to na przyszłość. W tym sensie, że nie było szansy na rozwój. Ani szkoleń, ani awansów, ani innych opcji w tym guście. Praca dobra i stabilna ale dla tych co na rozwój nie liczą.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Konsultant ds. sprzedaży (Praca)

2016-11-02
Branża: SprzedażMiejsce: TajęcinaTermin rozmowy: 9.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz