OPTeam

Nowe technologie / IT

O OPTeam

OPTeam SA produkuje i integruje systemy wykorzystując technologię kart elektronicznych. Stworzyli m.in. Elektroniczną Legitymację Studencką OPTIcamp, Elektroniczną Kartę Korporacyjną OPTIpass czy Kartę Stałego Klienta OPTIcard.

Oprócz tego działalność firmy obejmuje również budowanie sieci teleinformatycznych, realizacje placówek Data Center oraz wdrażanie oprogramowania i polityki bezpieczeństwa danych. Przedsiębiorstwo - pod wcześniejszą nazwą COMFORT Sp. z o.o. - istnieje od 1988 roku. Obecnie poza centralną posiada 5 placówek w całej Polsce.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Był spory potencjał

anonimowo
Firma miała duży potencjał i wyglądało, że będzie dalej się rozwijać. Wtedy niezbyt fajnie płaciła, ale inwestowała sporo w benefity. Dofinansowywała lunche, pakiet medyczny a do tego co jakiś czas robiła wyjazdy integracyjne.

Można było sobie wybrać godziny pracy tylko tak niezbyt rokowało to na przyszłość. W tym sensie, że nie było szansy na rozwój. Ani szkoleń, ani awansów, ani innych opcji w tym guście. Praca dobra i stabilna ale dla tych co na rozwój nie liczą.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wyjazdy integracyjne
  • Elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie posiłków

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Konsultant ds. sprzedaży (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: TajęcinaTermin rozmowy: 9.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Mieli bardzo duże wymagania na to stanowisko nawet byłem zdziwiony, że taką listę wymagań mają. Rekrutacja dla mnie osobiście skończyła się na etapie pierwszej rozmowy. Słyszałem tylko, że miała być jeszcze druga. Na pierwszej nie gadaliśmy za bardzo o pieniądzach i tym czego ja oczekuję. Bardziej o doświadczeniu i ich wymaganiach. Od tego jak znam branżę IT czy umiem pozyskiwać klientów biznesowych, rozwiązywać problemy i radzić sobie w trudnych sytuacjach do tego na jakim poziomie znam angielski i officea. O prezentacje jeszcze zapytali czy kiedyś zdarzyło mi się jakąkolwiek prowadzić.