Vinotti

Sprzedaż

O Vinotti

Jako firma obecna na rynku od ponad 20 lat, staramy się zawsze utrzymywać nasze standardy jakościowe na najwyższym poziomie.

Cieszymy się, że przez te lata zdobyliśmy zaufanie zarówno klientów indywidualnych jak i wielu firm, z którymi współpracujemy. To dzięki temu możemy się stale rozwijać i odczuwać motywację do dalszego doskonalenia naszych produktów i usług.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Podobno kiedyś to inaczej wyglądało

anonimowo
Pracowałem nie aż tak dawno temu i już doświadczyłem tego jak wszystko się popsuło. Szczególnie, że wiedziałem jak było wcześniej - bez porównania lepiej.

Atmosfera była bardzo baaaardzo średnia tak jak i wynagrodzenie, szkolenia i możliwości rozwoju. Przy tym bardzo duże wymagania, brak dodatków socjalnych i brak perspektyw spowodowały, że już dłużej nie chciałem tam pracować.

Jeżeli miałbym znaleźć jakiekolwiek plusy to elastyczny stosunek do godzin pracy i wypłacalność firmy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Kierownik Salonu Sprzedaży (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 9.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Sukcesy i Porażki, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmowa nie odbiegała w ogóle od tego, czego się można spodziewać po rozmowie rekrutacyjnej. Może "klasyczna" to nie jest do końca dobre określenie, ale tak mniej więcej mówiąc to wyglądało. Poświęcili mi mniej więcej pół godziny i zapytali o różne rzeczy przede wszystkim o to, co miałem wypisane w CV. Interesowało ich co wiem o firmie, dlaczego ją wybrałem i jak wcześniej w innych miejscach mi się pracowało. Ile czasu mam doświadczenie na kierowniczym stanowisku i jak sobie radzę z ludźmi, z trudnymi sytuacjami czy potrafię wybrnąć. Dlaczego akurat sprzedaż i sprzedaż u nich, skąd pomysł na zmianę pracy (wtedy jeszcze byłem zatrudniony w innym miejscu). Na koniec informacja, że odezwą się jeżeli mnie zechcą przyjąć.