Barlinek

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja

O Barlinek

Grupa Barlinek to producent i dystrybutor warstwowych podłóg drewnianych. Najbardziej rozpoznawalnym produktem jest Deska Barlinecka – warstwowa podłoga ze szlachetnych gatunków drewna rodzimego i egzotycznego.

Barlinek działa w 55 krajach na całym świecie. Produkty firmy wykorzystywane są zarówno w prywatnych domach, jak i w obiektach użyteczności publicznej. Portfolio marki uzupełniają podłogi specjalistyczne Barkiet Sport, stosowane m.in. w halach i salach sportowych, klubach fitness, salach tanecznych i boiskach do squash’a.

W asortymencie firmy znaleźć można również akcesoria do montażu i preparaty do pielęgnacji podłóg.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Pozytywne wspomnienia

Inżynier
W Barlinku już nie pracuję ponad dwa lata. Trochę czasu minęło i zdążyłem przejść przez dwie inne firmy. Zawsze będę pracę w tej firmie pozytywnie wspominał z powodu sympatycznej atmosfery, dobrze nastawionych ludzi i pensji. Na tamten moment z moim doświadczeniem to dużo dostawałem.

Na pewno są rzeczy nad którymi powinni pracować. Na przykład nad umożliwieniem awansów i nad komunikacją pomiędzy poszczególnymi działami. Jednak to był i zapewne nadal jest dobry pracodawca.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance