Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

VGL Group

Transport / Logistyka

O VGL Group

VGL Group to lider wśród polskich operatorów logistycznych. Holding łączy jednostki działające w ramach VGL - Distribution, Road, Sea Air Rail oraz Supply Chain.

Firma działa na rynku polskim od 2000 roku i obecnie zatrudnia ponad 250 osób w 13 oddziałach zlokalizowanych zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Roczne obroty VGL Group szacowane są na około 240 milionów.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Było po prostu ok

spedytor
Dobrze mi się pracowało w tej firmie. Zadania zróżnicowane i ciekawe, a ludzie wokół przemili i z pozytywnym nastawieniem. Dla mnie to idealne warunki pracy. Wynagrodzenie też było moim zdaniem ok, a dodatkowo można było też skorzystać z różnych benefitów. Niestety pojawiły się też minusy. Mam na myśli głównie ograniczony dostęp do szkoleń i do awansów. Na dłuższą metę to jednak zaczęło mi trochę przeszkadzać, bo jednak chciałem się rozwijać i iść gdzieś dalej, a nie ciągle tkwić na jednym stanowisku. Ale na pewno miło wspominam współpracę z Vgl, bo to był po prostu dobry czas.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

koordynator (Praca)

Branża: Transport / LogistykaMiejsce: GdyniaTermin rozmowy: 12.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Sukcesy i Porażki, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów
Kariera
Kariera:Doświadczenie, Inne
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmowa o pracę w VGL przebiegła raczej w taki klasyczny sposób. Miała jeden etap i to było spotkanie w firmie. Na minus to, że pani rekruterka przyszła spóźniona… Ale na szczęście niezbyt dużo. Na początku opowiedziała mi trochę o firmie i o stanowisku, na jakie aplikowałem. A potem przeszła do zadawania pytań. Interesowało ją moje dotychczasowe doświadczenie. W sumie odnosiła się głównie do CV, więc pytała o poprzednich pracodawców, o mój dotychczasowy zakres obowiązków, czemu odszedłem z poprzedniej pracy… No takie standardowe kwestie. Wszystko w miłej atmosferze, więc raczej nie było stresująco.