Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Valkea Media

Marketing / Reklama / PR, Media / Sztuka / Rozrywka

O Valkea Media

Valkea Media S.A. to grupa mediowa działająca na rynku od 15 lat. Składa się z części Branded Media - zajmującej się tworzeniem komunikacji marketingowej oraz części Media Brands - wydającej m.in. Aktivista, Gagę oraz Warsaw Insidera. Firma do tej pory pracowała dla takich marek jak np. Joanna, TUI, Play, Allegro, Dax Cosmetics, Smyk czy Toyota.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajnie z małymi minusami

Editor
Pracuję w Valkea Media od prawie roku i lubię tę pracę. Bardzo podoba mi się tutaj luźna atmosfera, elastyczne podejście do godzin pracy i wspólne imprezy branżowe i integracyjne. Z benefitów za bardzo nie korzystam, ale wiem, że firma oferuje ich trochę. To bardzo rozwojowa firma i głównie za tą ją cenię. Wynagrodzenie określiłbym jako lepiej niż średnie, nie narzekam.
Z minusów mogę wymienić lokalizację daleko od centrum i to, że nasz biurowiec nie jest już pierwszej młodości… Przyjemniej pracowałoby się w czymś bliżej nowszym i nie na uboczu.
Ogólnie to oceniam na mocną czwórkę!
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Content Designer (Praca)

Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmowa w Valkea Media przebiegła w miłej atmosferze. Telefonicznie zostałem zaproszony na rozmowę w firmie. Czekało mnie tam spotkanie z HR i szefem działu. Pytania były różne - od ogólnych po bardzo szczegółowe dotyczące branży i moich poprzednich stanowisk. Głównie skupili się na moich umiejętnościach i doświadczeniu. Atmosfera była w porządku, nie czułem się zestresowany.
Jedyny minus to, że musiałem jechać kawał drogi na rozmowę i że w biurze było dość duszno - nie przepadam za tym. Mimo to rozmowę wspominam dobrze.