Urząd Dozoru Technicznego

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Urząd Dozoru Technicznego

Urząd Dozoru Technicznego to instytucja powołana do prowadzenia działań zmierzających do zapewnienia bezpiecznego funkcjonowania urządzeń technicznych w Polsce.
Głównym zakresem działalności UDT są zadania jednostki dozoru technicznego określone w ustawie o dozorze technicznym. W UDT działa również Jednostka Certyfikująca UDT-CERT, Akademia UDT oraz profesjonalne zaplecze badawcze i wzorcujące - Centralne Laboratorium Dozoru Technicznego.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Firma dobra i z długą tradycją

2016-04-08
anonimowo
Ludzie sobie chwalą praktyki i staże tutaj (podobno) a ja sobie w miarę chwaliłem pracę. Nie pracuję, bo dostałem lepszą propozycję jednak ogólnie w trakcie zatrudnienia nie byłem jakiś bardzo niezadowolony. Podobało mi się, że oferowali całkiem w porządku pensje i zapewniali podstawowe benefity oczekując przy tym sporej samodzielności od pracowników.

Atmosfera w firmie panowała bardzo miła, godziny pracy były adekwatne do ilości obowiązków tylko stres robił swoje. A znowu stres wynikał z goniących terminów (jak w każdej większej firmie).
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Młodszy Specjalista ds. Oceny Zgodności (Praca)

2016-11-13
Branża: Inżynieria / KonstrukcjeMiejsce: BydgoszczTermin rozmowy: 9.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz