UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o.

Transport / Logistyka

O UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o.

Od naszych początków w Seattle w stanie Waszyngton, kiedy oferowaliśmy usługi kurierów rowerowych, aż po dzień dzisiejszy, gdy osiągnęliśmy pozycję wartej miliardy dolarów globalnej korporacji, nasz zespół stawia sobie niezmiennie jeden cel – wspieranie rozwoju handlu na całym świecie. Staliśmy się największą na świecie firmą kurierską i globalnym liderem w dziedzinie wyspecjalizowanych usług transportowych i logistycznych.

Od globalnych gigantów po lokalne firmy rodzinne, udoskonalamy sieci dystrybucyjne i zarządzamy łańcuchami dostaw, aby pomagać naszym klientom robić to,

w czym są najlepsi. Właśnie w ten sposób sprawiamy, że świat lepiej funkcjonuje.

I właśnie w ten sposób pomagamy rozwijać kariery i nagradzać ludzi, takich jak Ty, za robienie tego, co najbardziej lubią.


Chciałbyś zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie?

Znasz dobrze język angielski? Być może znasz również drugi europejski język: niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, norweski, duński, szwedzki, niderlandzki?

Odpowiedziałeś „tak” na przynajmniej jedno pytanie? Super! Join US!

Nasze Centra Usług Biznesowych Global Business Services, zlokalizowane w sercu Wrocławia oraz Łodzi, tworzą niepowtarzalne miejsca pracy zrzeszające zdolnych ludzi z całej Polski z różnym doświadczeniem, wykształceniem i umiejętnościami.


W UPS Global Business Services wierzymy, że osobę z potencjałem nauczymy wszystkiego, dlatego nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia. Dla nas kluczowa jest Twoja chęć rozwoju, osobowość, odpowiedzialność oraz otwartość na nowe wyzwania.

UPS GBS to 50 procesów związanych z finansami i rachunkowością, zakupami, logistyką, agencją celną, wsparciem biznesu (w tym wsparciem sprzedaży i wyceną) i wieloma innymi.

Ty zdecyduj, do którego działu chcesz dołączyć!

 • Należności (Accounts Receivable)
 • Zobowiązania (Accounts Payable)
 • Płatność przy Odbiorze (Cash On Delivery)
 • Księga Główna (General Ledger)
 • Zakupy (Material Distribution Center)
 • Wsparcie Rozwiązań Biznesowych (User Support Group)
 • Obsługa Klienta (Delivery Information)
 • Logistyka Kontraktowa (Contract Logistics)
 • Wsparcie Sprzedaży (Sales Support)
 • Wycena (Air Pricing, Ocean Pricing, Small Package Pricing)
 • Agencja Celna (Brokerage)
 • Wiele innych...


Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez odpowiedni e-mail rekrutacyjny. Aktualne oferty znajdziesz również na naszej stronie internetowej:


Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dość dobra korporacja na polskim rynku

Administrator z jęz. niemieckim
Ten oddział UPS jak każda inna firma, w której do tej pory pracowałem miał i wady i zalety. Zupełnie normalna sprawa jeszcze nie słyszałem o firmie idealnej. Zawsze znajdzie się jakiś powód do narzekania chociaż czasem te powody są bardzo naciągane.

Tutaj faktycznie można było pomarudzić na finanse. Poziom średnio atrakcyjny nawet dla osób wchodzących do branży. Mi przeszkadzała też niewielka szansa na przyszły awans bo wolałbym się rozwijać i iść gdzieś dalej.

Z zalet to dla mnie godziny pracy 8.00-16.15. Do tego ciągła konieczność używania niemieckiego bo się go nie zapomina. Nawet jeszcze lepiej trzeba go ciągle doskonalić. Atmosfera zasługująca na 5 i doświadczenie korporacyjne.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Administrator (Praca)

Branża: Transport / LogistykaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 9.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
 • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną