Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o.

Administracja biurowa, Finanse / Ekonomia, Obsługa Klienta / Call Center

O UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o.

UPS Global Business Services


Od naszych początków w Seattle w stanie Waszyngton, kiedy oferowaliśmy usługi kurierów rowerowych, aż po dzień dzisiejszy, gdy osiągnęliśmy pozycję wartej miliardy dolarów globalnej korporacji, nasz zespół stawia sobie niezmiennie jeden cel – wspieranie rozwoju handlu na całym świecie. Staliśmy się największą na świecie firmą kurierską i globalnym liderem w dziedzinie wyspecjalizowanych usług transportowych i logistycznych.


Od globalnych gigantów po lokalne firmy rodzinne, udoskonalamy sieci dystrybucyjne i zarządzamy łańcuchami dostaw, aby pomagać naszym klientom robić to, w czym są najlepsi. Właśnie w ten sposób sprawiamy, że świat lepiej funkcjonuje.


I właśnie w ten sposób pomagamy rozwijać kariery i nagradzać ludzi, takich jak Ty, za robienie tego, co najbardziej lubią.Kariera w UPS Global Business Services


Chciałbyś zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie?


Znasz dobrze język angielski? Być może znasz również drugi europejski język: niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, norweski, duński, szwedzki, niderlandzki?


Odpowiedziałeś „tak” na przynajmniej jedno pytanie? Super! Join US!


Nasze Centra Usług Biznesowych Global Business Services, zlokalizowane w sercu Wrocławia oraz Łodzi, tworzą niepowtarzalne miejsca pracy zrzeszające zdolnych ludzi z całej Polski z różnym doświadczeniem, wykształceniem i umiejętnościami.


W UPS Global Business Services wierzymy, że osobę z potencjałem nauczymy wszystkiego, dlatego nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia. Dla nas kluczowa jest Twoja chęć rozwoju, osobowość, odpowiedzialność oraz otwartość na nowe wyzwania.


UPS GBS to 50 procesów związanych z finansami i rachunkowością, zakupami, logistyką, agencją celną, wsparciem biznesu (w tym wsparciem sprzedaży i wyceną) i wieloma innymi.

Ty zdecyduj, do którego działu chcesz dołączyć!

 • Należności (Accounts Receivable)
 • Zobowiązania (Accounts Payable)
 • Płatność przy Odbiorze (Cash On Delivery)
 • Księga Główna (General Ledger)
 • Zakupy (Material Distribution Center)
 • Wsparcie Rozwiązań Biznesowych (User Support Group)
 • Obsługa Klienta (Delivery Information)
 • Logistyka Kontraktowa (Contract Logistics)
 • Wsparcie Sprzedaży (Sales Support)
 • Wycena (Air Pricing, Ocean Pricing, Small Package Pricing)
 • Agencja Celna (Brokerage)
 • wiele innych...


Proces rekrutacji


Aplikacja

Możesz aplikować do UPS Global Business Services bezpośrednio poprzez portal pracuj.pl lub aplikując odpowiednio na e-mail rekrutacyjny lub poprzez naszą stronę:


Selekcja

Jest to czas na wybór przez Nas odpowiednich kandydatów na wakujące stanowiska. Nie możemy zagwarantować, że skontaktujemy się z każdą osobą aplikującą do Naszej firmy, natomiast obiecujemy, że dzięki takiemu podejściu staramy się jak najlepiej dopasować profil kandydata do otwartych stanowisk.


Wywiady telefoniczne

Gdy zostaniesz przez Nas Wybrany, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby przeprowadzić krótki, wstępny wywiad rekrutacyjny.


Bezpośrednie spotkania

Po wywiadzie telefonicznym zapraszamy wybranych kandydatów na spotkania bezpośrednio w Naszym biurze. Podczas spotkania, chcemy poznać Cię bliżej, ale też opowiedzieć o Naszej firmie. W trakcie rozmowy chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.


Decyzja

Po spotkaniu, daj Nam czas na podjęcie decyzji. Niezależnie, czy będzie ona pozytywna, czy negatywna, to otrzymasz od nas informację zwrotną.


Zatrudnienie

Nowa praca? Pierwszy dzień? Nie ma co się stresować! W naszej firmie mamy program onboardingowy, który pozwoli Ci zapoznać się z kulturą UPS i gładko przejść proces wdrożenia. Witaj nowy UPSersie!Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dość dobra korporacja na polskim rynku

Administrator z jęz. niemieckim
Ten oddział UPS jak każda inna firma, w której do tej pory pracowałem miał i wady i zalety. Zupełnie normalna sprawa jeszcze nie słyszałem o firmie idealnej. Zawsze znajdzie się jakiś powód do narzekania chociaż czasem te powody są bardzo naciągane.

Tutaj faktycznie można było pomarudzić na finanse. Poziom średnio atrakcyjny nawet dla osób wchodzących do branży. Mi przeszkadzała też niewielka szansa na przyszły awans bo wolałbym się rozwijać i iść gdzieś dalej.

Z zalet to dla mnie godziny pracy 8.00-16.15. Do tego ciągła konieczność używania niemieckiego bo się go nie zapomina. Nawet jeszcze lepiej trzeba go ciągle doskonalić. Atmosfera zasługująca na 5 i doświadczenie korporacyjne.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
 • Prywatna opieka medyczna
 • Program emerytalny

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Administrator (Praca)

Branża: Transport / LogistykaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 9.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
 • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Dodatkowe Projekty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
 • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rekrutacja u mnie to był jeden etap, spotkanie w firmie.

Na początku przedstawili mi warunki, co moim zdaniem jest bardzo fair, później były pytania do mnie. Miałem opowiedzieć o doświadczeniu, wykształceniu, chcieli kilka zdań po angielsku, więc w sumie same proste rzeczy, bo chyba każdy wie, gdzie pracował i co robił ;)

Później był mini test z excela, ale też bez jakiś większych trudności, bo chcieli tylko wpisywanie formuł i tabele przestawne sprawdzić.

Ogólnie to OK.