UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o.

Transport / Logistyka

O UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o.

Stuletnie doświadczenie i tradycja uczyniło UPS jedną z najbardziej podziwianych marek na świecie. Jesteśmy synonimem niezawodności, uczciwości, stabilności finansowej i elastyczności w zmieniających się czasach. To właśnie nasi pracownicy są najważniejszą gwarancją rozwoju, dlatego inwestycja w ich wiedzę i doświadczenie to nasz priorytet.

W 2006 roku otworzyliśmy we Wrocławiu pierwsze w Polsce UPS Global Business Services, w którym aktualnie pracuje ponad 700 osób zlokalizowanych w 30 działach.

W styczniu 2015 roku otworzyliśmy w Łodzi drugie w Polsce centrum UPS GBS, w którym pracuje aktualnie ponad 150 osób zlokalizowanych w 10 różnorodnych działach (m.in Dział Logistyki Kontraktowej, Dział Księgowości, Dział Celny, Dział Wsparcia Sprzedaży, Dział Wsparcia Klienta i in.)

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dość dobra korporacja na polskim rynku

2016-02-16
Administrator z jęz. niemieckim
Ten oddział UPS jak każda inna firma, w której do tej pory pracowałem miał i wady i zalety. Zupełnie normalna sprawa jeszcze nie słyszałem o firmie idealnej. Zawsze znajdzie się jakiś powód do narzekania chociaż czasem te powody są bardzo naciągane.

Tutaj faktycznie można było pomarudzić na finanse. Poziom średnio atrakcyjny nawet dla osób wchodzących do branży. Mi przeszkadzała też niewielka szansa na przyszły awans bo wolałbym się rozwijać i iść gdzieś dalej.

Z zalet to dla mnie godziny pracy 8.00-16.15. Do tego ciągła konieczność używania niemieckiego bo się go nie zapomina. Nawet jeszcze lepiej trzeba go ciągle doskonalić. Atmosfera zasługująca na 5 i doświadczenie korporacyjne.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Program emerytalny

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Administrator (Praca)

2016-07-01
Branża: Transport / LogistykaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 9.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Dodatkowe Projekty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rekrutacja u mnie to był jeden etap, spotkanie w firmie.

Na początku przedstawili mi warunki, co moim zdaniem jest bardzo fair, później były pytania do mnie. Miałem opowiedzieć o doświadczeniu, wykształceniu, chcieli kilka zdań po angielsku, więc w sumie same proste rzeczy, bo chyba każdy wie, gdzie pracował i co robił ;)

Później był mini test z excela, ale też bez jakiś większych trudności, bo chcieli tylko wpisywanie formuł i tabele przestawne sprawdzić.

Ogólnie to OK.