UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o.

3.7Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o.

UPS zaczęło swoją działalność w 1907 roku jako firma dostarczająca paczki. Przez ponad 100 lat stała się światowym koncernem działającym w ponad 200 krajach i zatrudniającym około 440 tysięcy osób. Obecnie to największe zintegrowane przedsiębiorstwo kurierskie.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Dość dobra korporacja na polskim rynku

2016-02-16
Administrator z jęz. niemieckim
Ten oddział UPS jak każda inna firma, w której do tej pory pracowałem miał i wady i zalety. Zupełnie normalna sprawa jeszcze nie słyszałem o firmie idealnej. Zawsze znajdzie się jakiś powód do narzekania chociaż czasem te powody są bardzo naciągane.

Tutaj faktycznie można było pomarudzić na finanse. Poziom średnio atrakcyjny nawet dla osób wchodzących do branży. Mi przeszkadzała też niewielka szansa na przyszły awans bo wolałbym się rozwijać i iść gdzieś dalej.

Z zalet to dla mnie godziny pracy 8.00-16.15. Do tego ciągła konieczność używania niemieckiego bo się go nie zapomina. Nawet jeszcze lepiej trzeba go ciągle doskonalić. Atmosfera zasługująca na 5 i doświadczenie korporacyjne.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Administrator (Praca)

2016-07-01
Branża: Transport / LogistykaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 9.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz