Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o.

Administracja biurowa, Finanse / Ekonomia, Obsługa Klienta / Call Center

Opinie o UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o.

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dość dobra korporacja na polskim rynku

Administrator z jęz. niemieckim
Ten oddział UPS jak każda inna firma, w której do tej pory pracowałem miał i wady i zalety. Zupełnie normalna sprawa jeszcze nie słyszałem o firmie idealnej. Zawsze znajdzie się jakiś powód do narzekania chociaż czasem te powody są bardzo naciągane.

Tutaj faktycznie można było pomarudzić na finanse. Poziom średnio atrakcyjny nawet dla osób wchodzących do branży. Mi przeszkadzała też niewielka szansa na przyszły awans bo wolałbym się rozwijać i iść gdzieś dalej.

Z zalet to dla mnie godziny pracy 8.00-16.15. Do tego ciągła konieczność używania niemieckiego bo się go nie zapomina. Nawet jeszcze lepiej trzeba go ciągle doskonalić. Atmosfera zasługująca na 5 i doświadczenie korporacyjne.
Pokaż benefity i ocenę
3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Sama nie wiem co powiedzieć o tej firmie

Specjalistka ds. zakupów
W stosunku do UPS mam bardzo różne uczucia. Z jednej strony było super, ale z drugiej się sypało. Z tym, że tak jest w większości firm. Zresztą gdzieś trzeba zdobyć to konieczne doświadczenie. Minusy - słabe wypłaty, presja czasu, słaby poziom szkoleń początkowych, mała szansa na rozwój.

Plusy - tych jest więcej - atmosfera, benefity (takie podstawowe, ale dla mnie to ok), stałe godziny pracy bez nadgodzin, stały kontakt z językiem, stabilne zatrudnienie, super ludzie. Ogólnie zależy kto czego szuka, ja tam czułam się dobrze, zrezygnowałam jak już miałam spore doświadczenie i szukałam lepszych pieniędzy.
Pokaż benefity i ocenę