UBS

Logo UBS
+ Dodaj opinię
UBS
Finanse / Bankowość
501+

Jesteśmy jedną z wiodących instytucji finansowych na świecie. Działalność firmy koncentruje się na trzech głównych obszarach: zarządzaniu majątkiem, zarządzaniu aktywami i bankowości inwestycyjnej. Nasi pracownicy w Krakowie i we Wrocławiu współpracują ramię w ramię z zespołami UBS zlokalizowanymi w różnych regionach Europy i świata. Na codzień zapewniamy firmie wsparcie w zakresie realizacji projektów i rozwiązań najwyższej jakości.

Kariera w UBS
więcej

Rozmowy kwalifikacyjne w UBS

(4)

Przeczytaj relacje z rozmów kwalifikacyjnych osób, które aplikowały do tej firmy

4 relacji z rozmów kwalifikacyjnych
100%
0%
0%
+Dodaj relację

Kariera w UBS

UBS Zdjęcie 1UBS Zdjęcie 2UBS Zdjęcie 3UBS Zdjęcie 4

Wybór pracodawcy to nie jest prosta sprawa. Co wyróżnia nas na tle innych firm?

Pokaż:

Tylko wiarygodne relacje z rozmów kwalifikacyjnych. Nie pozwalamy pracodawcom na ich modyfikowanie.

Aplikowałeś na: anonimowo

Rekrutacja odbyła się:luty 2018, Kraków

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 2

Moje relacja:

Rekrutacja do UBS miała w sumie dwa etapy. Taka normalna rozmowa plus test z Excela, który moim zdaniem był dosyć prosty. A co do rozmowy, to częściowo była po angielsku, ale to też nie było jakoś szczególnie trudne. Ale ja akurat dosyć pewnie czuję się w tym języku, więc możliwe, że to dlatego. Co do pytań jakie mi zadawali to nie były jakieś specjalistyczne, związane z moim stanowiskiem, tylko bardziej ogólne. Można powiedzieć, że takie typowo HRowe. Czyli jakie mam doświadczenie, jaką uczelnię skończyłem, trochę o dodatkowych kursach i tym, na jakich programach pracuję. Generalnie wszystko dość rzeczowo i konkretnie. I rekruterzy byli raczej pozytywnie nastawieni, nie było czuć, że patrzą na mnie jakoś z góry ani nic takiego. W związku z tym mam dobre wspomnienia z tą rozmową.

Rozwiń
Data dodania: 11.06.2018
Czy ta relacja jest przydatna?
tak 1
nie 1

Aplikowałeś na: data analyst

Rekrutacja odbyła się:styczeń 2018, Kraków

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 3

Moje relacja:

Spokojna rekrutacja, na dobrym poziomie. Do tego moim zdaniem bardzo łatwa. Miała łącznie 3 etapy – dwie rozmowy przez telefon, a potem już spotkanie w firmie z przełożonymi i z rekruterem. Podczas wszystkich trzech rozmów prawie w ogóle się nie stresowałem, a to dlatego że od razu dało się wyczuć, że są jakoś tak przyjaźnie nastawieni. Poza tym pytania nie były jakoś szczególnie wymyślne. Dotyczyły mojego doświadczenia i obowiązków na poprzednim stanowisku, a także moich planów na przyszłość związanych z pracą. Poza tym chcieli też wiedzieć, czy potrafię radzić sobie w trudnych sytuacjach i żebym podał jakiś przykład z życia zawodowego, którym bym to udowodnił. Czyli w sumie taki standard, jak w większości firm. Trochę zdziwiło mnie, że nie zrobili mi jakiegoś testu specjalistycznego, żeby sprawdzić moje umiejętności, ale z drugiej strony nie ma co być takim nadgorliwym. Całość rozmowy oceniam na plus.

Rozwiń
Data dodania: 25.05.2018
Czy ta relacja jest przydatna?
tak 1
nie

Zastanawiasz się jak przygotować się na rekrutację w UBS?

Zobacz wskazówki

Aplikowałeś na: Security Specialist

Rekrutacja odbyła się:sierpień 2014, Kraków

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 3

Moje relacja:

Rozmowę wspominam bardzo dobrze. Właściwie w całości odbyła się po angielsku, więc trzeba to mieć na uwadze, jak się nie zna bardzo dobrze jezyka to może być słabo. A na rozmowie trochę HR, trochę pytań technicznych, musiałem omówić, co robiłem w poprzedniej pracy i to dosyć dokładnie, bo chcieli wiedzieć trochę o projektach itp. Poza tym miałem powiedzieć o poprzednich pracodawcach, co mi się nie podobało i dlaczego zakończyłem współpracę.

Rozwiń
Data dodania: 19.05.2016
Czy ta relacja jest przydatna?
tak 1
nie

Aplikowałeś na: Stażystka

Rekrutacja odbyła się:grudzień 2015, Zabierzów

PRAKTYKA STAZ
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 4

Moje relacja:

Zaczęło się od telefonu z UBS. Byłam trochę w szoku, bo nie spodziewałam się, że oddzwonią i zestresowałam się natychmiastowo. Pani pytała (o ile dobrze pamiętam) o zainteresowania, powód aplikowania do nich i o oczekiwania finansowe na stażu. Coś z siebie wydusiłam, ale widocznie to wystarczyło, bo chcieli żebym wzięła udział w testach. Razem z resztą kandydatów zostałam zaproszona do nich. Testy obejmowały wiedzę z Excela i z angielskiego, który u nich jest ponoć podstawowym językiem. Powiedzieli nam, że wybiorą spośród nas kilka osób i zaproszą je na rozmowę z managerem. Nie wiem jak, ale się udało, to mnie zaprosili. Ta część, mimo że najpoważniejsza, okazała się najmniej stresująca. Pani opowiadała mi o firmie, pytała o dyspozycyjność, plany na przyszłość, czy chciałabym po stażu zostać na dłużej. Tak dokładnie nie pamiętam wszystkiego, ale nie było źle.

Rozwiń
Data dodania: 30.12.2015
Czy ta relacja jest przydatna?
tak 1
nie 1