UBS

Logo UBS
+ Dodaj opinię
UBS
Finanse / Bankowość
501+

Jesteśmy jedną z wiodących instytucji finansowych na świecie. Działalność firmy koncentruje się na trzech głównych obszarach: zarządzaniu majątkiem, zarządzaniu aktywami i bankowości inwestycyjnej. Nasi pracownicy w Krakowie i we Wrocławiu współpracują ramię w ramię z zespołami UBS zlokalizowanymi w różnych regionach Europy i świata. Na codzień zapewniamy firmie wsparcie w zakresie realizacji projektów i rozwiązań najwyższej jakości.

Kariera w UBS
więcej

Dlaczego warto nas wybrać?

Dowiedz się więcej o pracodawcy

Kogo szukamy?

Kariera

Atmosfera

Rozwój

Co robimy?

UBS Internship Program

Hello. Friendly people this way.

Szukamy osób inteligentnych i ambitnych, z chęcią do nauki i zdobywania nowego doświadczenia. Osób, które na codzień mają pozytywny wpływ na naszą działalność i pomagają w dalszym rozwoju firmy. W UBS dążymy do doskonałości we wszystkim, co robimy, a to zaczyna się od naszych pracowników, dlatego tak bardzo zależy nam na dotarciu do utalentowanych osób i późniejszym wspieraniu ich ciągłego rozwoju. Na staże i do pracy w naszych biurach w Krakowie i we Wrocławiu zapraszamy zarówno studentów, jak i absolwentów różnych kierunków studiów – w zależności od stanowiska, najczęściej do działów: Finance, Treasury, Operations, IT, Project Management, Legal, HR, Risk, Research, Group Internal Audit. W UBS oferty pracy i staży pojawiają się przez cały rok.

Success. Here we go.

Praca w UBS to ciekawe, również globalne, projekty i najwyższa jakość. Gama realizowanych zadań jest bardzo szeroka: od finansów, analiz i operacji, poprzez prawo, obszar IT, aż po marketing i zarządzanie projektami. Ich wspólnym mianownikiem jest to, że pracują nad nimi eksperci w swojej dziedzinie. Naszym pracownikom oferujemy wspierające, różnorodne i pełne wyzwań środowisko pracy. Zachęcamy ich także do ciągłego rozwoju, oferując atrakcyjne ścieżki kariery w ramach naszej organizacji.

Together. That's how we do things.

Razem – tak właśnie pracujemy i działamy, a pasja i zaangażowanie ma u nas duże znaczenie. Globalny charakter firmy pozwala na pracę w międzynarodowym środowisku, a nasi pracownicy oprócz rozwijania swojej kariery, mogą również rozwijać swoje zainteresowania, dołączając do klubu sportowego, klubu zainteresowań lub organizując własne wydarzenie. Szczególnie ważne są dla nas również inicjatywy związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu (CSR) i projekty na rzecz społeczności lokalnej. Co roku ponad 1000 pracowników UBS angażuje się jako wolontariusze.

Super teams. Made from superb individuals.

Oferujemy utalentowanym osobom różnorodne i wspierające środowisko pracy. Pasja i zaangażowanie są u nas cenione i nagradzane. Budowanie umiejętności i doświadczenia odbywa się w naturalny sposób w codziennej pracy, ale istnieją też inne możliwości przyspieszenia nauki czy zmiany ścieżki kariery. Dbamy o Twój rozwój. Zachęcamy do mobilności wewnętrznej w naszych zespołach, w Polsce i na świecie. Dołącz do nas i poszerz horyzonty. Nasze i swoje.

Good company. We are. Are you?

W UBS chcemy być odpowiedzialnym pracodawcą i aktywnym graczem w lokalnych społecznościach. Celem firmy jest budowanie silnych, długoterminowych relacji z partnerami społecznymi, a także zachęcanie naszych pracowników do angażowania się jako wolontariusze we wspierane przez UBS inicjatywy. Dzięki temu mają oni możliwość wykorzystania swoich umiejętności, wiedzy i pasji, aby wywierać pozytywny wpływ również na społeczeństwo. Nasze inicjatywy dotyczą społeczności, różnorodności i integracji oraz środowiska. Wspólnie tworzymy również pełne szacunku środowisko pracy w wielu wymiarach różnorodności, takich jak: kultura i narodowość, LGBTQ +, niepełnosprawność, dobre samopoczucie pracowników, wiek, doświadczenie i płeć.

Experience. Education. Expertise. You’ll get it all here.

W trakcie naszego programu stażowego poznasz w praktyce jak działa globalna instytucja finansowa i spotkasz się z ciekawymi, także międzynarodowymi , projektami. A wszystko to w przyjaznym środowisku pracy. Twój płatny staż potrwa od 6 do 12 miesięcy i obejmie około 30-40 godzin tygodniowo. Najlepsi stażyści po zakończeniu programu będą mieli szansę zostać w UBS na stałe.

Benefity

Sprawdź, na jakie benefity pracownicze możesz u nas liczyć

Tak to u nas wygląda!

Obejrzyj zdjęcia biura, z wydarzeń firmowych i inne

zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej

+1 zdjęcie

Opinie o UBS

(12)

Poznaj opinie osób, które pracowały lub pracują w tej firmie

Wyróżniona opinia

12 opinii

3.8

4.3Atmosfera

3.6Benefity

3.1Możliwość rozwoju

4.0Wynagrodzenie

4.0Work/life balance

Obecnie zatrudniony (Specjalista, Wrocław) -

18.06.2020
4.2

Dobry pracodawca na dłużej zarówno na start, jaki i na dalszą karierę

Tak trzymać!

Możliwość swobodnego godzenia pracy z życiem prywatnym.

Do poprawy

- Niejasne i często zamknięte ścieżki awansu

więcej
Czy ta opinia jest przydatna?
tak
nie

Nasze social media

Zobacz profile firmy w social media

Oferty pracy UBS

(0)

Przejrzyj polecane i wciąż dostępne oferty

Brak ofert

W tym momencie nie znaleźliśmy żadnych aktualnych ofert tego pracodawcy. Spróbuj ponownie za jakiś czas.