TZMO

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja

O TZMO

Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych (TZMO) to istniejące od 1951 roku przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją materiałów opatrunkowych i środków higienicznych. Początkowo funkcjonowały jako zakład państwowy, w 1991 roku zostały sprywatyzowane i przekształcone w spółkę akcyjną.

Marki związane bezpośrednio z TZMO to: Bella, dr Max, Happy, Pollena Eva, Seni, Matopat.

Od 2001 roku TZMO prowadzi Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Szpital Specjalistyczny Matopat w Toruniu.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Firma na początek

Przedstawiciel handlowy
Miejsce na pierwszą maks drugą pracę głównie przez zarobki. W stosunku do konkurencji wypadają blado, a szkoda, bo jako firma ogólnie mają dobry potencjał. Na pewno miałam tam fajne godziny pracy i fajnych współpracowników. Na tym zalety raczej się kończą. Może jeszcze dorzucę, że marka jest znana i dają stabilne zatrudnienie. Reszta to jedna wielka wada włączając w to słabe kierowanie tym wszystkim, małą szansę na rozwój/awans czy cokolwiek w tym stylu, niewielkie pieniądze na początek a później też bez szału i stres, który niektórym bardzo przeszkadza.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Specjalista ds marketingu i sprzedaży (Praca)

  Branża: SprzedażMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 8.2016
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Inne
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Mi niestety mimo starań się nie udało dostać pracy w TZMO a dokładniej w ich spółce w Tricomed. Wyszło w ten sposób, że rekrutacja skończyła się po rozmowie. Muszę się przyznać, że się nie popisałam i czułam, że to nie wyjdzie tak jakbym chciała. Na przyszłość już będę wiedziała, że stres jest najgorszym doradcą. Pomińmy jednak kwestie o mnie.

  Co do rekrutacji - rzeczowa, trzeba pokazać, że się potrafi przedstawiać, robić prezentacje, zna się język wybrany przez siebie i co się robiło do tej pory w zawodowym życiu. U mnie ze względu na stanowisko pojawiło się pytanie o prawo jazdy i officea. Żałuję, że nie przeszłam nawet do kolejnego etapu.