TPA Poland

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O TPA Poland

TPA jest globalną grupą konsultingową zajmującą się usługami z zakresu doradztwa biznesowego. Firma działa łącznie w 11 krajach Europy - między innymi w Austrii, Bułgarii, Polsce, na Słowacji, w Chorwacji i w Rumunii. Na polskim rynku to jeden z liderów w tej branży. TPA jest niezależnym członkiem Baker Tilly Europe Alliance, w związku z czym może oferować swoim klientom usługi jednej z największych na świecie sieci doradców podatkowych, audytorów, księgowych i konsultantów biznesowych.

Nowe OpinieDodaj

4.2

Uczciwy pracodawca

2016-05-28
anonimowo
Firma przeciętna, ale w tej przeciętności jednak się wyróżnia na polskim rynku, bo mają bardzo fajne, uczciwe podejście do pracownika. Atmosfera jest sympatyczna, ludzie życzliwi, choć nie ma co tu przesadzać, po prostu nikt nikomu w drogę nie wchodzi. Pieniądze jak na taką pracę są w porządku, do pensji jeszcze benefity dodatkowe. Dla mnie to takie podstawowe warunki, dzięki którym praca jest komfortowa i niestresująca.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Młodszy Specjalista ds. Personalnych (Praca)

2016-08-18
Branża: Human ResourcesMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 7.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz