TPA Poland

Doradztwo / Konsulting, Human Resources

O TPA Poland

TPA jest globalną grupą konsultingową zajmującą się usługami z zakresu doradztwa biznesowego. Firma działa łącznie w 11 krajach Europy - między innymi w Austrii, Bułgarii, Polsce, na Słowacji, w Chorwacji i w Rumunii. Na polskim rynku to jeden z liderów w tej branży. TPA jest niezależnym członkiem Baker Tilly Europe Alliance, w związku z czym może oferować swoim klientom usługi jednej z największych na świecie sieci doradców podatkowych, audytorów, księgowych i konsultantów biznesowych.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Uczciwy pracodawca

2016-05-28
anonimowo
Firma przeciętna, ale w tej przeciętności jednak się wyróżnia na polskim rynku, bo mają bardzo fajne, uczciwe podejście do pracownika. Atmosfera jest sympatyczna, ludzie życzliwi, choć nie ma co tu przesadzać, po prostu nikt nikomu w drogę nie wchodzi. Pieniądze jak na taką pracę są w porządku, do pensji jeszcze benefity dodatkowe. Dla mnie to takie podstawowe warunki, dzięki którym praca jest komfortowa i niestresująca.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Młodszy Specjalista ds. Personalnych (Praca)

2016-08-18
Branża: Human ResourcesMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 7.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Wyłożyłam się na znajomości angielskiego w trakcie tej rekrutacji :( Wydawało mi się, że na całej rozmowie szło mi dobrze, ale jak przyszło do rozmowy po angielsku to się tylko zacinałam i próbowałam coś z siebie wydusić. Słabo :( Mówiąc od początku - znalazłam ich ogłoszenie, wysłałam CV i list motywacyjny, odezwali się do mnie i zaprosili na rozmowę.

Na tej rozmowie było dużo pytań pamiętam tylko niektóre typu jakie mam doświadczenie, nad jakiego typu projektami pracowałam wcześniej, czy znam prawo pracy na tyle, że spokojnie ogarniam te wszystkie najważniejsze zagadnienia, czy znam programy z pakietu office, kiedy mogłabym zacząć i czy jestem dyspozycyjna. Na więcej etapów się nie dostałam :(