Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

TIBCO Software

Nowe technologie / IT
brak

O TIBCO Software

TIBCO Software is a fast-paced technology company that helps customers to make better business decisions when it matters most. Whether it’s avoiding fraud, optimizing inventory or cross-selling products, TIBCO’s Fast Data platform provides companies with the ability to act pre-emptively on the right information at the right time.


At the forefront of today’s key IT trends such as big data, the cloud and the Internet of Things, the company offers a broad mix of innovative products and services. TIBCO is an established company yet has retained the speed and agility of a start-up. We value and encourage new ideas, risk-taking and creative problem solving. We are looking for independent thinkers who want to join a company that believes in innovation’s power to make the world a better place.

http://www.tibco.com/

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Associate consultant PSG (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Uczelnia, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie, Inne
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Jak się startuje do TIBCO trzeba się nastawić, że angielski to pierwszy język. Z tego co zauważyłam, mało kto mówi tam po polsku. Rozmowy chyba odbywają się wyłącznie po angielsku, przynajmniej ja tak miałam. Telefonicznie zaprosili mnie na spotkanie w firmie.

Po przyjściu najpierw dostałam komputer, test i czas na pokazanie co potrafię. Dla mnie to ok, bo wiedzą co rzeczywiście człowiek umie, a nie sugerują się wyłącznie ładną rozmową. Test był przygotowany pode mnie, ponieważ obejmował trzy języki, które pojawiają się u mnie w CV - JAVA, HTML, SQL. Po tym przeszliśmy na rozmowę o tej pracy. Na początek tłumaczą, że praca wiąże się z podróżami, czy jest się na to gotowym. Opowiadają o stanowisku i możliwościach, jakie się ma. Później trzeba powiedzieć coś o sobie, w między czasie dopytują o co ciekawsze elementy. Podstawa to znajomość języka, bez tego ani rusz.