The Software House

Nowe technologie / IT

O The Software House


The Software House to polska firma programistyczna. Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji internetowych i mobilnych, pracując dla klientów z całego świata – z USA, UK, Niemiec, Holandii, Skandynawii i innych. W cztery lata urośliśmy do ponad 100 pracowników, jednocześnie zachowując klimat małej firmy. Posiadamy dwa biura: główną siedzibę na zabytkowej Starej Poczcie w Gliwicach oraz oddział na Starym Podgórzu w Krakowie. Projekty, których się podejmujemy, tworzymy od zera i sami wybieramy do nich technologie. Nasza specjalizacja to: PHP (Symfony), Node.js, JavaScript (React i Angular), iOS i Android. Regularnie organizujemy wewnętrzne szkolenia oraz większe eventy, w tym najpopularniejszy meetup programistyczny na Śląsku – Uszanowanko Programowanko.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Naprawdę fajna opcja

anonimowo
Firma stwarzająca super miejsce do pracy. Jako były pracownik polecam uważam, że warto było dla nich właśnie pracować. Chodzi mi nie tylko o super zarobki (a naprawdę były SUPER) ale też o podejście (pozwalanie na pracę zdalną, w dowolnych godzinach itp.) wspieranie rozwoju pracowników (robienie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, dofinansowywanie zakupu książek itp.), luźną atmosferę i wszystkie "dodatkowe" rzeczy (owoce, kawę, kursy angielskiego jak ktoś chce, Multisporta za free, rodzaje projektów).

Firma się rozwija a ludzie mogą się rozwijać razem z nią. Opcja super dla tych z doświadczeniem i dla tych bez. Tyle ode mnie
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce i napoje w firmie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Programista (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: GliwiceTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Testy online
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Rekrutacja wyglądała w ten sposób:
- rozmowa telefoniczna -> jakie mam doświadczenie, od kiedy jestem dyspozycyjny, czemu chcę zmieniać pracę, jakie mam oczekiwania, czym się interesuje, na jakim poziomie znam i tu cała lista od Symfony 2 do SQL

- testy do zrobienia online -> jak się zgodzisz na rozmowie telefonicznej na to, że chcesz iść dalej z tą rekrutacją to dostajesz testy do zrobienia pewnie w zależności od specjalizacji to jakoś rozdzielają. Testy są trudne więc na tym etapie można łatwo odpaść. Ze mną tak właśnie było. A potem miała być rozmowa w firmie. Co na plus dają znać po testach jak się wypadło i jest feedback z ich strony.