Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Techland

Nowe technologie / IT, Media / Sztuka / Rozrywka

O Techland

Firma Techland powstała w 1991 roku. Od tego czasu sukcesywnie pracowała nad umacnianiem swojej pozycji na rynku, a od roku 2000 rozpoczęła dalszy rozwój na rynkach międzynarodowych. Na początku lat 90-tych firma skupiała się na dystrybucji oprogramowania w Polsce by już kilka lat później rozpocząć pracę nad własnymi oprogramowaniami, a także grami komputerowymi.
Obecnie Techland znany jest na rynku światowym z takich tytułów jak Dead Island, Call of Juarez czy Dying Light. Tworzą również gry na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android.
Zespół Techland tworzy ponad 260 specjalistów z różnych dziedzin.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo dobre doświadczenie do CV

anonimowo
Super firma tak można powiedzieć w dwóch słowach. Jak mam to rozwinąć to plusy ode mnie mają za super atmosferę, bardzo rozbudowany pakiet benefitów, elastyczne godziny pracy, szkolenia, super doświadczenie, pracę na najnowszych technologiach i za super zespoły. Ludzie mega sympatyczni i mega ogarnięci w swoich tematach.

Jest korporacyjnie, ale przy tylu plusach ciężko żeby to komuś przeszkadzało. Elastyczni są też przy formie współpracy tutaj można się dogadać.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Najnowsze oferty pracy