Tchibo

Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż, Internet / E-commerce

O Tchibo

Tchibo zajmuje się głównie produkcją i dystrybucją kawy, chociaż w związku z rozwojem firma rozszerzyła ofertę produktową o ekspresy ciśnieniowe, a także inne przedmioty codziennego użytku, takie jak odzież, dekoracje do domu, elektronikę itp. Obecnie Tchibo jest jednym z największych producentów kawy. Zatrudnia ponad 12 tysięcy osób, pracujących między innymi w 1100 sklepach. Dodatkowo firma prowadzi jeszcze kawiarnie.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dużo pozytywów

2017-03-06
anonimowo
Nie spodziewałam się, że po skończeniu pracy w Tchibo będę mogła o nich powiedzieć tyle pozytywnych rzeczy jak teraz mogę powiedzieć. Że podobało mi się jak traktowali ludzi, jak płacili, jak tworzyli grafiki i jakie dodawali benefity pozapłacowe. Myślałam, że praca w sklepie mi się nie spodoba a paradoksalnie bardzo mi się spodobała. Moim zdaniem była kompletnie bezstresowa. Zakładałam, że będzie mi ciężko, że stres, a tu nic takiego. W wolnych chwilach rozmowy z ludźmi z pracy, jak byli klienci to pomoc klientom, kierowniczka wyrozumiała, wszystko fajnie. Warto było
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • System premiowy
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Sprzedawca (Praca)

2017-04-10
Branża: SprzedażMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Jak to rozmowa kwalifikacyjna - parę różnych pytań na różne tematy na koniec info że oddzwonią. Nie trzymali mnie za długo szybko przeszliśmy przez podstawowe rzeczy pod tytułem na przykład doświadczenie w sprzedaży aktualna książeczka sanepidu chęć do pracy z klientem.

Sama się zapytałam żeby mieć jasność jak jest z zarobkami grafikiem i czy mają dodatkowe profity na przykład benefity dla pracowników.

Rozmowę mogę uznać za udaną