Tchibo

Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż, Internet / E-commerce

O Tchibo

Tchibo zajmuje się głównie produkcją i dystrybucją kawy, chociaż w związku z rozwojem firma rozszerzyła ofertę produktową o ekspresy ciśnieniowe, a także inne przedmioty codziennego użytku, takie jak odzież, dekoracje do domu, elektronikę itp. Obecnie Tchibo jest jednym z największych producentów kawy. Zatrudnia ponad 12 tysięcy osób, pracujących między innymi w 1100 sklepach. Dodatkowo firma prowadzi jeszcze kawiarnie.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dużo pozytywów

2017-03-06
anonimowo
Nie spodziewałam się, że po skończeniu pracy w Tchibo będę mogła o nich powiedzieć tyle pozytywnych rzeczy jak teraz mogę powiedzieć. Że podobało mi się jak traktowali ludzi, jak płacili, jak tworzyli grafiki i jakie dodawali benefity pozapłacowe. Myślałam, że praca w sklepie mi się nie spodoba a paradoksalnie bardzo mi się spodobała. Moim zdaniem była kompletnie bezstresowa. Zakładałam, że będzie mi ciężko, że stres, a tu nic takiego. W wolnych chwilach rozmowy z ludźmi z pracy, jak byli klienci to pomoc klientom, kierowniczka wyrozumiała, wszystko fajnie. Warto było
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • System premiowy
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Sprzedawca (Praca)

2017-04-10
Branża: SprzedażMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Jak to rozmowa kwalifikacyjna - parę różnych pytań na różne tematy na koniec info że oddzwonią. Nie trzymali mnie za długo szybko przeszliśmy przez podstawowe rzeczy pod tytułem na przykład doświadczenie w sprzedaży aktualna książeczka sanepidu chęć do pracy z klientem.

Sama się zapytałam żeby mieć jasność jak jest z zarobkami grafikiem i czy mają dodatkowe profity na przykład benefity dla pracowników.

Rozmowę mogę uznać za udaną

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz