Sygma Bank

Finanse / Ekonomia, Sprzedaż

O Sygma Bank

Sygma Bank działa na rynku polskim od 1999 roku, początkowo jako Finplus SA, a od 12 lat już jako Sygma. Firma specjalizuje się w udzielaniu kredytów konsumenckich, a także posiada szeroką ofertę kart kredytowych. Sygma Bank współpracuje między innymi z sieciami sklepów RTV Euro AGD, Komputronik i Real.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ciężko z dojazdem, reszta super!

Anonimowo
Pracowałam w Sygma Banku w ubiegłym roku. Nie wiedziałam kompletnie czego się spodziewać, gdy przychodziłam do tej pracy. Pierwsze tygodnie były nieco trudne, musiałam się wdrożyć. Później było już z górki. Na starcie zdecydowanie pomogło mi to, że atmosfera w firmie była bardzo przyjacielska. W zasadzie przez cały okres pracy było tylko kilka mniej przyjemnych sytuacji, ale takie trafiają się zawsze. Wynagrodzenie może nie jest wymarzone, ale konkurencyjne napewno. Godziny pracy były w porządku. Spore minusy tej pracy to dla mnie brak benefitów i lokalizacja. Miałam ciężki dojazd, bo mieszkam troche daleko.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Specjalista ds. telesprzedaży (Praca)

  Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2015
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania, Inne, Wiedza o Firmie
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Zaaplikowałam do Sygmy, bo słyszałam o niej całkiem dobre opinie. Ze względu na to, że miałam doświadczenie w sprzedaży, wysłałam zgłoszenie właśnie na stanowisko specjalisty do spraw telesprzedaży. Z tego, co kojarzę, wymagali zarówno CV, jak i listu motywacyjnego.

  Zaproponowali mi rozmowę kwalifikacyjną, na którą rzecz jasna się zgodziłam. Pani prowadząca rekrutację była bardzo miła. Zadawała pytania charakterystyczne dla każdej rozmowy tego typu. Jak sobie radzę z rozmowami przez telefon, dlaczego zrezygnowałam z poprzedniej pracy, czym kieruję się w wyborze pracy, jakie są moje oczekiwania w stosunku do nich, jaka wypłata by mnie satysfakcjonowała.

  Nie dostałam żadnych dodatkowych testów ani zadań, ale to prawdopodobnie wynikało z rodzaju pracy, jaką chciałam dostać.