Statoil

3.5Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Statoil

Statoil podlega Statoil Fuel & Retail ASA - skandynawskiej firmie istniejącej od 1972 roku. Przedsiębiorstwo to zarządza siecią stacji paliw liczącą około 2300 punktów znajdujących się w 8 krajach. W Polsce Statoil pojawił się w 1993 roku, wtedy to otworzył pierwszą stację benzynową w Zakroczymiu.

Nowe OpinieDodaj

3.4

Jak się człowiek przestawi to wygodna praca

2016-11-11
Sprzedaż
Na początek trzeba się przestawić jeżeli ktoś wcześniej pracował w stałych godzinach. To jest chyba najtrudniejsze, przynajmniej dla mnie właśnie to było najgorsze. Jak już się przestawiłam na tryb pracy zmianowej to praca stała się wygodna. Przynajmniej czasami dawało się coś pozałatwiać bez brania wolnego.

Obawiałam się o pieniądze jeszcze zanim usłyszałam jak płacą. Potem wyszło na to, że zarobię lepiej niż wcześniej. Po poprzedniej pracy nie przerażała mnie odpowiedzialność finansowa, ale to się w rozmowach pojawiało jako minus. Fajnie mi się pracowało z tymi ludźmi dlatego za atmosferę daję mocne 5.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Java Developer (Praca)

2017-01-24
Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz