Statoil

Sprzedaż, Transport / Logistyka

O Statoil

Statoil podlega Statoil Fuel & Retail ASA - skandynawskiej firmie istniejącej od 1972 roku. Przedsiębiorstwo to zarządza siecią stacji paliw liczącą około 2300 punktów znajdujących się w 8 krajach. W Polsce Statoil pojawił się w 1993 roku, wtedy to otworzył pierwszą stację benzynową w Zakroczymiu.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Jak się człowiek przestawi to wygodna praca

Sprzedaż
Na początek trzeba się przestawić jeżeli ktoś wcześniej pracował w stałych godzinach. To jest chyba najtrudniejsze, przynajmniej dla mnie właśnie to było najgorsze. Jak już się przestawiłam na tryb pracy zmianowej to praca stała się wygodna. Przynajmniej czasami dawało się coś pozałatwiać bez brania wolnego.

Obawiałam się o pieniądze jeszcze zanim usłyszałam jak płacą. Potem wyszło na to, że zarobię lepiej niż wcześniej. Po poprzedniej pracy nie przerażała mnie odpowiedzialność finansowa, ale to się w rozmowach pojawiało jako minus. Fajnie mi się pracowało z tymi ludźmi dlatego za atmosferę daję mocne 5.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Java Developer (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Początek i koniec rekrutacji to jedna rozmowa. Podobno jest coś więcej jakieś kolejne spotkanie tyle, że o tym nic nie powiem bo nie byłem.

Było bardzo na temat. Doświadczenie w Java, JS i innych. Cała lista tego co oczekiwali to potem się pytali czy się umie. Angielski sprawdzany na rozmowie. Duża część rozmowy po angielsku też te techniczne rzeczy. Czas na zadanie swoich pytań np. o warunki.

Z ogólnych spraw pytania o oczekiwania. Dla mnie ok ale dla nich nie było ok skoro nie przeszedłem dalej.