Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Spółdzielcza Grupa Bankowa

Finanse / Ekonomia

O Spółdzielcza Grupa Bankowa

Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB) zrzesza 202 banki spółdzielcze oraz SGB-Bank S.A. Firma działa zgodnie z hasłem "Bank Spółdzielczy zawsze po drodze" - oferuje klientom dostęp do 4 tysięcy bankomatów i 1,5 tysiąca placówek.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

fajnie, bez wielkiego ciśnienia

Anonimowo
Doceniam w tej pracy to, że można tu złapać trochę spokoju. Wcześniej pracowałam w dużej korporacji i nie mogłam się odnaleźć w tym szaleńczym tempie. Atmosfera jest bardzo koleżeńska i nie ma praktycznie żadnych spięć w naszym zespole. Wynagrodzenie jest przeciętne, ale mnie satysfakcjonuje. Obowiązki są zróżnicowane i dzięki temu praca nie jest nużąca. To co mi się nie podoba to mała liczba benefitów. Dobrze byłoby też odświeżyć technologie, z których korzystamy. Ogółem to dobra praca, jak większość ma małe minusy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  anonimowo (Praca)

  Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2018
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Kariera
  Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Rozmowę w tej firmie oceniam raczej pozytywnie. Było nieco stresująco przez bardzo dyplomatyczną atmosferę, ale z drugiej strony pełen profesjonalizm przez cały czas. Rekrutacja składała się z trzech etapów. Najpierw odbyłem spotkanie z rekruterem, następnie z bezpośrednim przełożonym, a na samym końcu z dyrektorem. Część pytań była dość łatwa i ogólna - dlaczego ta firma i to stanowisko, jakie mam umiejętności i doświadczenie, gdzie wcześniej pracowałem. Potem było trochę trudniej, zadawano już bardziej konkretne pytania związane bezpośrednio ze stanowiskiem, na które aplikowałem. Jeśli ktoś się dobrze przygotuje to nic go podczas rozmowy nie powinno zaskoczyć.