Spółdzielcza Grupa Bankowa

Finanse / Ekonomia

O Spółdzielcza Grupa Bankowa

Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB) zrzesza 202 banki spółdzielcze oraz SGB-Bank S.A. Firma działa zgodnie z hasłem "Bank Spółdzielczy zawsze po drodze" - oferuje klientom dostęp do 4 tysięcy bankomatów i 1,5 tysiąca placówek.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dla młodych w sam raz

2016-05-01
anonimowo
Taka praca w sam raz by się nauczyć jak bank funkcjonuje. Poza tym pochwalic muszę system działania, bo nie było takiego natrętnego nacisku na klienta, wszystkie procedury na poziomie, co klienci sobie bardzo chwalili.

Jeśli chodzi o inne plusy to jeszcze godziny pracy dodam, a minusów się niestety też trochę uzbierało. Powiem tak, jakby podnieśli wynagrodzenie i trochę poszli z duchem czasu, to nadal bym tam pracowała.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Asystent bankowy (Praca)

2015-01-16
Branża: Administracja biurowaMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Pierwszy etap kontaktu ze mną to była rozmowa telefoniczna. Jak przeważnie bywa w takich sytuacjach pytali głównie o zapisy z CV. Czyli w praktyce: wykształcenie, doświadczenie, obsługa programów. Bardziej chyba sprawdzali, czy wiem, co tam napisałam. Poza tym dowiedziałam się jedynie, że jeśli poszło dobrze, odezwą się maksymalnie za kilka dni.

W trakcie rozmowy w firmie było podobnie, nie ma co spodziewać się niestandardowych rozwiązań. Dla jednych to dobrze, dla drugich średnio, ale rekrutacja przebiega tak, jak wszędzie. Pytają znowu o doświadczenie: u mnie zwłaszcza czym się zajmowałam jako asystentka bankowa w innym banku. Do tego miałam określić na jakim poziomie znam programy z pakietu Office i powiedzieć, kiedy mogę zacząć. Niedużo tych pytań pamiętam, ale były zdecydowanie przewidywalne.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz