Small Planet Airlines

brakPokaż więcej

O Small Planet Airlines

Cztery powody, dla których warto nas wybrać:

Nie zetknęli się jeszcze Państwo z liniami lotniczymi podobnymi do naszych. Jest wiele ważnych i mniej ważnych powodów, dla których warto wybrać naszą firmę. Jeżeli jednak mamy wymienić cztery z nich, są to:
  • najlepsza cena za europejską jakość

  • wyniki, którym możesz zaufać

  • prawdziwie elastyczny partner

  • obsługa z pasją.


Najlepsza cena za europejską jakość


Ciężko pracujemy, aby utrzymać nasze koszty na niskim poziomie, co pozwala nam oferować klientom niskie ceny. Dobrą cenę za usługi, które w skrócie można nazwać lotami czarterowymi europejskiej jakości.


Jak udaje się nam to osiągnąć? Składa się na to kilka czynników:   • nasza flota jest zoptymalizowana tak, aby ponosić jak najniższe koszty, a zarazem gwarantować niezawodność

  • nasze działania skupione są na Litwie, która stanowi jeden z najbardziej ekonomicznych krajów europejskich dla firm lotniczych


Wyniki, którym można zaufać


Latanie przestaje być przyjemne, jeżeli nie docieramy na miejsce o czasie lub jeżeli linia lotnicza nie może zapewnić następnego lotu. 


Naszą chlubą jest 90 - cio procentowa punktualność i 99-cio procentowa niezawodność. Takie fakty i liczby powinny zapewnić każdego, że nie będzie problemów z lataniem. 


Prawdziwie elastyczny partner


Każdy używa słów „elastyczny” i „partner”, jednak mało kto się do nich stosuje. W naszych ustach, słowa te nabierają znaczenia.


Wiele razy pomogliśmy już naszym partnerom dostosować się do warunków rynkowych poprzez szybkie zwiększenie pojemności samolotu i kierowanie się rozsądkiem w kwestii odwoływania lotów.


Dzięki naszej szybkości, komunikatywności i bezpośredniości zasłużyliśmy sobie na zaufanie partnerów.


Obsługa z pasją


Linie czarterowe często są kojarzone ze złą obsługą pasażera. Jakby nie patrzeć, sprzedają one swoje usługi po najniższej cenie firmom organizującym tzw. wakacje zorganizowane, a podróżni oczekują już jedynie tego, że zostaną przewiezieni z punktu A do punktu B.


Z Small Planet Airlines jest inaczej. Upewniamy się, że u nas wakacje zaczynają się z chwilą wejścia na pokład.


Nasi starannie dobrani pracownicy ukończyli serię szkoleń, dzięki którym potrafią sprawić, aby pasażerowie czuli się wygodnie i zapewnić im rozrywkę podczas lotu.


Wyciągamy także dłoń w kierunku naszych pasażerów robiąc im miłe niespodzianki w postaci powitalnych drinków i słodyczy, oferowania różnych form przenośnej rozrywki, darmowej prasy oraz wyśmienitego jedzenia w sklepie pokładowym.


Latanie naszymi liniami jest nowym przeżyciem. 


Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

cabin crew (Praca)

2016-02-24
Branża: Transport / LogistykaMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  • Assessment centre
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz