Small Planet Airlines

Transport / Logistyka
brak

O Small Planet Airlines

Cztery powody, dla których warto nas wybrać:

Nie zetknęli się jeszcze Państwo z liniami lotniczymi podobnymi do naszych. Jest wiele ważnych i mniej ważnych powodów, dla których warto wybrać naszą firmę. Jeżeli jednak mamy wymienić cztery z nich, są to:
  • najlepsza cena za europejską jakość

  • wyniki, którym możesz zaufać

  • prawdziwie elastyczny partner

  • obsługa z pasją.


Najlepsza cena za europejską jakość


Ciężko pracujemy, aby utrzymać nasze koszty na niskim poziomie, co pozwala nam oferować klientom niskie ceny. Dobrą cenę za usługi, które w skrócie można nazwać lotami czarterowymi europejskiej jakości.


Jak udaje się nam to osiągnąć? Składa się na to kilka czynników:   • nasza flota jest zoptymalizowana tak, aby ponosić jak najniższe koszty, a zarazem gwarantować niezawodność

  • nasze działania skupione są na Litwie, która stanowi jeden z najbardziej ekonomicznych krajów europejskich dla firm lotniczych


Wyniki, którym można zaufać


Latanie przestaje być przyjemne, jeżeli nie docieramy na miejsce o czasie lub jeżeli linia lotnicza nie może zapewnić następnego lotu. 


Naszą chlubą jest 90 - cio procentowa punktualność i 99-cio procentowa niezawodność. Takie fakty i liczby powinny zapewnić każdego, że nie będzie problemów z lataniem. 


Prawdziwie elastyczny partner


Każdy używa słów „elastyczny” i „partner”, jednak mało kto się do nich stosuje. W naszych ustach, słowa te nabierają znaczenia.


Wiele razy pomogliśmy już naszym partnerom dostosować się do warunków rynkowych poprzez szybkie zwiększenie pojemności samolotu i kierowanie się rozsądkiem w kwestii odwoływania lotów.


Dzięki naszej szybkości, komunikatywności i bezpośredniości zasłużyliśmy sobie na zaufanie partnerów.


Obsługa z pasją


Linie czarterowe często są kojarzone ze złą obsługą pasażera. Jakby nie patrzeć, sprzedają one swoje usługi po najniższej cenie firmom organizującym tzw. wakacje zorganizowane, a podróżni oczekują już jedynie tego, że zostaną przewiezieni z punktu A do punktu B.


Z Small Planet Airlines jest inaczej. Upewniamy się, że u nas wakacje zaczynają się z chwilą wejścia na pokład.


Nasi starannie dobrani pracownicy ukończyli serię szkoleń, dzięki którym potrafią sprawić, aby pasażerowie czuli się wygodnie i zapewnić im rozrywkę podczas lotu.


Wyciągamy także dłoń w kierunku naszych pasażerów robiąc im miłe niespodzianki w postaci powitalnych drinków i słodyczy, oferowania różnych form przenośnej rozrywki, darmowej prasy oraz wyśmienitego jedzenia w sklepie pokładowym.


Latanie naszymi liniami jest nowym przeżyciem. 


Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

cabin crew (Praca)

Branża: Transport / LogistykaMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  • Assessment centre
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Nie była to taka typowa rozmowa rekrutacyjna. Składała się z dwóch etapów.

Na początku podzielili nas na dwie grupy, bo przyszło całkiem sporo osób. Nie wiem, czy tamci mieli takie zadania jak my, czy coś innego, ale raczej schemat był podobny.

Na początku każdy musiał zrobić krótką prezentację własnej osoby trwającą 2-3 minuty. Później pracowaliśmy właśnie w tych grupach. Były kalambury, scenki sytuacyjne, jakieś puzzle. Ogólnie było śmiesznie ;) Fajni ludzie mi się akurat trafili.

Po tym etapie były rozmowy indywidualne. Wzywali po kolei każdego na rozmowę, a tam już była taka normalna gadka jak na rozmowie rekrutacyjnej, czyli doświadczenie itp., nic strasznego ;)

Aha, jeszcze sprawdzali angielski na tej rozmowie. Tzn odbywała się ona po angielsku.