Exalo Drilling

Badania i Rozwój, Przemysł / Produkcja, Praca Fizyczna

O Exalo Drilling

Exalo Drilling S.A. - część Grupy PGNiG, firma wiertniczo-serwisowa zajmująca się prowadzeniem odwiertów lądowych powstała w wyniku połączenia 5 przedsiębiorstw. Działa od 2013 roku na terenie Europy, Azji i Afryki, posiada ponad 50 urządzeń specjalistycznych, a także bogate zaplecze techniczne umożliwiające prace konserwacyjne.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Stabilne zatrudnienie za dobre pieniądze

anonimowo
Stabilna dobra firma, ale nie dająca zbytniej szansy na rozwój. Idealnie odnajdą się tu ci, którzy chcą dobrze zarabiać i mieć "spokój". Tutaj długo pracowali wyłącznie tacy ludzie. Ja tego nie krytykuje, bo pewnie w pewnym momencie też mi się będzie marzyć taka praca. Na razie stawiałem na rozwój i przez to zacząłem szukać czegoś innego. Praca jako praca mi się podobała. Pełna równowaga między pracą a czasem wolnym, socjal, szkolenia pozytywne. Negatywne albo średnie atmosfera i brak kooperacji między ludźmi.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  anonimowo (Praca)

  Branża: Energetyka / SurowceMiejsce: PiłaTermin rozmowy: 12.2017
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów, Inne
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Moja rozmowa kwalifikacyjna w Exalo było dokładnie taka, jakiej się spodziewałem. Pytali o szkołę, czego się w niej nauczyłem, czy wcześniej gdzieś już pracowałem, co potrafię. Czyli standard. Ciekawsze pytania dotyczyły mojej wiedzy na temat urządzeń wiertniczych, całe szczęście, że się przygotowałem. Na koniec czekało mnie małe sprawdzenie języka angielskiego, ale poziom nie był wysoki. Rozmowę wspominam dobrze, atmosfera luźna i byłem w miarę przygotowany, więc poszło gładko.