Skrivanek

Tłumaczenia

O Skrivanek

Skrivanek Sp. z o.o. to międzynarodowa firma translatorska działająca na rynku od ponad 20 lat. Obecnie posiada oddziały w Europie, Azji i Ameryce Północnej, gdzie łącznie zatrudnia ponad 330 pracowników. Tylko w Polsce przedsiębiorstwo zarządza 10 biurami znajdującymi się w największych miastach, m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu i Lublinie.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Odpowiadała mi ta praca

Lektor
To miała być moja pierwsza praca na stanowisku lektora, więc najpierw musiałam przejść przez szkolenia. Fajnie, bo dzięki nim czułam się pewniej jak już zaczęłam pracę. Skrivanek pozwolił mi zdobyć doświadczenie. W pracy podobała mi się atmosfera, elastyczność godzin pracy, profesjonalne podejście do pracy a wyrozumiałe do pracowników oraz to, że rozwinęłam się jako lektor.

Zarobki (nie mam porównania do innych szkół) wydawały mi się bardzo dobre. Byłam w pełni zadowolona z tego co zaproponował mi Skrivanek.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Tłumacz (Praca)

Branża: TłumaczeniaMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Testy online
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Rekrutacja bardzo sprawdzająca czy się potrafi robić to, co się deklaruje, że się potrafi

Etap pierwszy - wypełnienie długiego i bardzo rozbudowanego formularza zgłoszeniowego tak, jakby CV napisać od nowa i jeszcze dopisać do niego parę rzeczy

Etap drugi - przesyłają próbne teksty do przetłumaczenia, które później weryfikują czy to jest ten poziom jakiego oczekiwali. Teksty moim zdaniem nie są trudne, ale ocena trudności na pewno zależy od doświadczenia.

Etap trzeci - można powiedzieć, że rozpoczęcie współpracy tyle tylko, że początkowo na okresie próbnym trwającym 3 miesiące.