Dendro

Inżynieria / Konstrukcje, Przemysł / Produkcja

O Dendro

Spółka Dendro Poland to dynamicznie rozwijającą się firma, której głównym klientem jest sieć sklepów IKEA. Jesteśmy jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk produkujących materace piankowe w Europie. Działamy w branży chemicznej i meblarskiej. Proces produkcyjny materaców rozpoczyna się od wyprodukowania pianki poliuretanowej w postaci bloków długich, poprzez wycinanie materaców i szycie pokrowców, aż do wysłania gotowego produktu do klienta. Korzystając z najnowszej technologii i rozwiązań szczególną uwagę zwracamy na jakość naszych produktówSpółka Dendro Poland to dynamicznie rozwijającą się firma, której głównym klientem jest sieć sklepów IKEA. Jesteśmy jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk produkujących materace piankowe w Europie. Działamy w branży chemicznej i meblarskiej. 
Korzystając z najnowszej technologii i rozwiązań szczególną uwagę zwracamy na jakość naszych produktów. Razem z pracownikami, naszymi partnerami biznesowymi oraz klientami budujemy wspólne wartości. Stawiamy na współpracę, innowacyjność, odwagę. Wierzymy, że na sukces firmy składa się praca wszystkich pracowników. Dlatego dbamy o ich rozwój zawodowy poprzez dostęp do szkoleń, dofinansowanie studiów, bezpłatne kursy językowe. Oferujemy pakiety medyczne, ubezpieczenia grupowe. W ramach systemu socjalnego zapewniamy pomoc finansową, pikniki i Dzień Dziecka, dofinansowujemy kolonie dla dzieci naszych pracowników. Nasze działania zostały docenione i zostaliśmy zakwalifikowani do elitarnego Klubu Gazel Biznesu – grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm. Znaleźliśmy się również na 4 miejscu z pośród 211 firm, które zasłużyły na miano Diamentów Forbesa. Od początku angażujemy się w działalność społeczną pomagając lokalnym ośrodkom. Od 2013 roku w Dendro Poland działa program Wolontariatu Pracowniczego, dzięki któremu każdy z pracowników może podzielić się swoim czasem, umiejętnościami z ludźmi, którzy tej pomocy potrzebują. 

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Największy problem to dojazdy, reszta fajna :)

Specjalista ds. HR
Jeżeli się człowiek przyzwyczai do dojazdów albo od początku mu one nie przeszkadzają to innych wad pewnie nie znajdzie. Ja ich w każdym razie nie widziałam :) Musiałam ostatecznie zrezygnować z powodu dojazdów, bo jak zmieniłam mieszkanie to już całkiem było mi ciężko i nie chciałam tracić aż tyle czasu.

Żeby nie było przez to firma nie zasłużyła na złą opinię, że ja miałam daleki dojazd. W końcu bardzo dobrze płaciła, dodawała benefity i pilnowała żeby była dobra atmosfera i odpowiednie godziny pracy. Traktowali pracowników z szacunkiem i słuchali naszych sugestii co rzadko się zdarza :)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Karta sportowa