Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Skanska

Nieruchomości / Budownictwo, Zarządzanie projektem

O Skanska

Skanska to międzynarodowe przedsiębiorstwo budowlane wywodzące się ze Szwecji, które zostało założone w 1887 roku. Od tej pory rozrosło się na tyle, że jest jedną z 500 największych firm na świecie. W Polsce Skanska istnieje od lat 70-tych i swoje działania rozpoczęła od budowy hoteli Forum oraz Victoria. Dziś spółka zatrudnia prawie 7,7 tysiąca osób w trzech spółkach w naszym kraju.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Całkiem przyzwoite warunki

pracownik ogólnobudowlany
Mnie się w tej firmie bardzo podobało. Wiadomo, nie było idealnie, ale tak naprawdę nigdzie nie jest. W pracy w Skanska najbardziej podobała mi się możliwość szkoleń i to, że kierownictwo podchodziło do pracowników z szacunkiem. Co do wszystkiego można było się dogadać i nikt na mnie ni patrzył z góry. Poza tym fajne były też godziny pracy i taka ogólna atmosfera. Zarobki takie sobie, ale uszło. Największą niedogodnością było dla mnie tempo pracy – czasami było jednak trochę zbyt szybkie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Młodszy księgowy (Praca)

  Branża: Księgowość / Audyt / PodatkiMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2017
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów, Inne
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Rozmowa przebiegła prosto jak na rozmowę kwalifikacyjną. Wszystkie pytania jakie padły w trakcie tej rozmowy były do przewidzenia. Zawsze oczekuję pytań albo o doświadczeniu albo o wiedzy albo o obsłudze programów. Cały zestaw się pojawił a do tego angielski sprawdzany w sensie rozmowy po angielsku. Wszystko teoretycznie poszło dobrze i po mojej myśli.

  Z bliżej nieokreślonych dla mnie powodów nie udało mi się przejść na drugą część rekrutacji o ile taka była planowana. Feedbacku jako takiego nie dają a szkoda niestety mało firm jak na razie to robi.