Skanska

3.7Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Skanska

Skanska to międzynarodowe przedsiębiorstwo budowlane wywodzące się ze Szwecji, które zostało założone w 1887 roku. Od tej pory rozrosło się na tyle, że jest jedną z 500 największych firm na świecie. W Polsce Skanska istnieje od lat 70-tych i swoje działania rozpoczęła od budowy hoteli Forum oraz Victoria. Dziś spółka zatrudnia prawie 7,7 tysiąca osób w trzech spółkach w naszym kraju.

Nowe OpinieDodaj

4.2

Praktyki dały mi bardzo dużo

2017-03-26
Praktykant
Praktyki dały mi dużo bardzo pozytywnych doświadczeń. Bardzo je polecam osobom, które chcą się rozwijać, zdobywać doświadczenie czując przy tym jak pełnoprawny członek zespołu. Z moim zdaniem się liczyli miałem swoje obowiązki do wykonania swoje zadania. Wszystko w ramach jednego projektu. Jeżeli po zakończeniu praktyk dostało się dobrą ocenę od opiekuna praktyk istniała realna szansa zostania na dłużej w firmie. W takiej firmie mógłbym zostać ponieważ są bardzo profesjonalni i widać że w środku wszystko działa jak należy.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Młodszy księgowy (Praca)

2017-02-27
Branża: Księgowość / Audyt / PodatkiMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz