Logo SIG Sp. z o.o.
+ Dodaj opinię

SIG Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?
Budownictwo / Inżynieria

SIG jest wiodącym dystrybutorem specjalistycznych materiałów budowlanych, obsługującym sektor budowlany i konstrukcyjny w całej Europie. Zapewnia Klientom porady wykwalifikowanych doradców, profesjonalną i szybką obsługę handlową poszerzoną o usługi transportowe, terminowe dostawy oraz pełny asortyment produktów. Gwarantuje sprawną obsługę na każdym etapie prowadzonych prac budowlanych i wykończeniowych.

Rozmowy kwalifikacyjne w SIG Sp. z o.o.

(3)

Przeczytaj relacje z rozmów kwalifikacyjnych osób, które aplikowały do tej firmy

3 relacji z rozmów
100%
0%
0%
+Dodaj relację
Pokaż:
od najnowszych

Tylko wiarygodne relacje z rozmów kwalifikacyjnych. Nie pozwalamy pracodawcom na ich modyfikowanie.

Aplikowałeś na: Doradca techniczny

Rekrutacja odbyła się:listopad 2016, Katowice

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 1

Moje relacja:

Ja brałem udział w rozmowie kwalifikacyjnej na doradcę technicznego. Oceniam rozmowę pozytywnie, bo przedstawiono mi wszystkie warunki i wyjaśniono wątpliwości. Ja dostałem pytania na temat własnego doświadczenia zawodowego w tym znajomości rynku tutaj w okolicy, znajomości firm, do których można uderzyć z takim produktem, prawa jazdy i tego, czy lubię jeździć, na temat motywacji do pracy w tym do pracy z klientem i oczekiwań. Lepiej się przygotować i poczytać sobie o firmie i o ich produktach. Takie pytania też zadają a głupio nic nie odpowiedzieć.

Rozwiń
Data dodania: 02.11.2016

Aplikowałeś na: Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja odbyła się:maj 2016, Piaseczno

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 1

Moje relacja:

Rozmowy dwie z dwoma różnymi osobami. Jak to bywa na rekrutacji pytania jakie mam doświadczenie w pracy ph? czy znam rynek lokalny żeby wiedzieć np. do kogo uderzyć ze sprzedażą? czy prowadziłem wcześniej negocjacje biznesowe? czy mam czynne prawo jazdy? dlaczego taka branża? czy odnosiłem sukcesy sprzedażowe? jakie mam oczekiwania w tym też ile chce zarobić? jaki mam okres wypowiedzenia z poprzedniej pracy? Tyle pytań zapamiętałem, ale wydaje mi się, że jakiś obraz sytuacji już można mieć. Warto mieć do nich jakieś pytania, czuć, że im zależy żeby ktoś się interesował

Rozwiń
Data dodania: 17.05.2016

Aplikowałeś na: Doradca Techniczny

Rekrutacja odbyła się:czerwiec 2014, Kraków

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 2

Moje relacja:

Bardzo sensowna rekrutacja - najpierw wysłałam swoją aplikację i czekałam aż zadzwonią. Zadzwonili żebym pojawiła się na rozmowie z szefem oddziału i osobą z kadr. Bardzo szybko działają, bo ten telefon był po kilku dniach. Potem druga rozmowa z dyrektorem regionu i propozycja współpracy :) Pytania bardzo konkretne: doświadczenie, wiedza o firmie i o ich produktach, więc lepiej się do tego konkretnie przygotować, znajomość branży budowlanej, studia, zainteresowania, dotychczasowe doświadczenie, oczekiwania finansowe, umiejętność obsługi programów oraz czas kiedy mogę rozpocząć pracę. Bardzo dobrze przeprowadzana rekrutacja, jak dla mnie pełen profesjonalizm! Tak zawsze powinien wyglądać ten proces :)

Rozwiń
Data dodania: 28.02.2016